Trwa ładowanie...
d34r8w4

Grodno otworzył 51. punkt sprzedaży - oddział w Jarocinie

Warszawa, 17.02.2016 (ISBnews) - Grodno otworzyło w połowie lutego nowy oddział sprzedaży w Jarocinie. Obecnie Grodno ma 51 punktów sprzedaży, w tym jeden w ramach współpracy franczyzowej, poinformowała spółka.

Share
d34r8w4

"Naszą strategią jest rozwój poprzez rozbudowę sieci dystrybucji w kluczowych miastach Polski. Jesteśmy przekonani, że oddział w Jarocinie to kolejny punkt w sieci spółki, który pozwoli umocnić naszą pozycję w Wielkopolsce" - powiedział prezes Andrzej Jurczak, cytowany w komunikacie.

Wszystkie dotychczasowe punkty sprzedaży zlokalizowane są w kluczowych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Poznaniu, Wrocławiu. Nowy oddział w Jarocinie to trzeci punkt sprzedaży w województwie wielkopolskim.

"Na koniec I-III kw. br. obrotowego, Grodno dysponowało asortymentem 31 tys. artykułów. Do końca 2016 roku asortyment wzrośnie do 35 tys. pozycji. W szczególności spółka zamierza rozwijać ofertę dla przemysłu, nowoczesne oświetlenie LED, oświetlenie konsumenckie oraz fotowoltaikę" - czytamy w komunikacie.

Spółka deklaruje, że w IV kw br. uruchomi jeszcze trzy punkty własne oraz trzy punkty franczyzowe.

Grodno S.A. jest jednym z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych działających na rynku polskim. W październiku 2015 r. przeniosła się na rynek główny GPW z NewConnect.

(ISBnews)

d34r8w4

Podziel się opinią

Share
d34r8w4
d34r8w4