Trwa ładowanie...
d2w7pis
d2w7pis

Grupa Lotos otworzy kilkanaście restauracji Subway na swoich stacjach w 2016 r.

Warszawa, 07.04.2016 (ISBnews) - Grupa Lotos planuje otwarcie w 2016 r. kilkunastu restauracji sieci Subway na swoich stacjach paliw, podała spółka.
Share
d2w7pis

5 kwietnia w Poznaniu otwarto trzecią restaurację Subway na stacji paliw Lotos. W ciągu kilku najbliższych tygodni planowane jest otwarcie następnej, na terenie stacji tranzytowej przy drodze S8 - MOP Emilianów k. Warszawy.

"Poprzez współpracę z Subway chcemy wspierać ofertę gastronomiczną naszej marki własnej Cafe Punkt, aby jeszcze lepiej dopasować ją do oczekiwań klientów" - powiedziała Irmina Karpińska, kierownik działu sklepów i usług w Lotos Paliwa, cytowana w komunikacie.

Łącznie w 2016 r. ma zostać otwartych kilkanaście restauracji na stacjach Lotosu.

d2w7pis

"Rozwój na stacjach paliw to bardzo ważna część naszej strategii bycia bliżej naszych klientów - w miejscach, gdzie nie spodziewają się typowej restauracji Subway. Na świecie działa ponad 4 tys. restauracji Subway zlokalizowanych na stacjach paliw i autostradowych strefach odpoczynku. Współpraca z siecią Lotos jest zgodna z tą strategią i daje wiele możliwości" - dodał Martin Princ, Subway CEE area development manager, także cytowany w komunikacie.

Pod koniec grudnia 2015 r. Grupa Lotos otworzyła w Rumi pierwszą restaurację sieci Subway na swojej stacji benzynowej.

Obecnie koncept Subway działa w 110 krajach i liczy ponad 44,5 tys. obiektów.

Grupa Lotos jest zintegrowanym pionowo koncernem naftowym, który zajmuje się poszukiwaniem i wydobyciem ropy naftowej, jej przerobem oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów naftowych. W 2015 r. Grupa Lotos odnotowała 22,7 mld zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

d2w7pis

Podziel się opinią

Share
d2w7pis
d2w7pis