Trwa ładowanie...
Krzysztof Suwart
01-08-2018 14:45

Gubisz się w gąszczu przepisów prawa? Tu znajdziesz nielimitowane teleporady prawne

Nieznajomość prawa szkodzi, to znana maksyma. Jednak nie można wymagać od wszystkich znajomości przepisów i paragrafów. Można natomiast kupić ubezpieczenie, w ramach którego otrzymamy możliwość nielimitowanych, telefonicznych konsultacji prawnych. A to nie koniec. W ramach ubezpieczenia LINK4 Mama eksperci, w razie potrzeby, napiszą cztery pisma wymagającej eksperckiej wiedzy z zakresu prawa!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Gubisz się w gąszczu przepisów prawa? Tu znajdziesz nielimitowane teleporady prawneŹródło: Fotolia
d1semvt

Prawo rodzinne, spadki, najem, konflikty sąsiedzkie, prawa konsumenta, ale także odpowiedzi na pytanie jak zachować się w sądzie czy jak prawidłowo zgłosić roszczenie. W tych i innych sprawach na pomoc prawników mogą liczyć klienci ubezpieczeni w ramach LINK4 Mama. Projektując to rozwiązanie, jego twórcy myśleli jednak przede wszystkim o wracających do pracy mamach. – Chcemy, żeby wracająca do pracy kobieta wiedziała jakie ma prawa i jak prawo ją chroni. Prawnicy odpowiedzą na pytania dotyczące czasu pracy mamy karmiącej, delegacji, ale także praw kobiety, która spodziewa się dziecka. O tym wszystkim mówi polskie prawo, ale mama nie musi znać na pamięć kodeksów. Od tego są specjaliści, którzy pomogą przejść mamie przez ich zawiłości. Bardzo ważne jest jednak to, że oczywiście nie skupiamy się tylko na prawie pracy i na mamach. Dyżurujący prawnicy służą radą w różnych dziedzinach prawa i pomogą wszystkim którzy wykupią nasze ubezpieczenie – mówi Joanna Talaśka z LINK 4 i dodaje, że porada prawnika może przydać się np. wtedy, gdy dziecko zrobi zakupy przez internet i w tajemnicy przed rodzicem, zapłaci jego karta kredytową, ale też w szeregu innych sytuacji.

Prawicy udzielą odpowiedzi na telefoniczne pytania klientów w czasie nie dłuższym niż 12 godzin roboczych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to - w nieco dłuższym czasie - przygotują niezbędne klientowi pismo. Może to być np. odwołanie od decyzji czy też odpowiedź na pozew. Ogólne warunki ubezpieczenia przewidują cztery takie usługi w ciągu roku. Pomoc prawna kosztuje zaledwie 10 złotych rocznie. Można ją dokupić do NNW dla Mamy, które można kupić już od 60 zł przy sumie ubezpieczenia 15 tys. zł lub do OC w życiu prywatnym, dostępnym od 38 zł przy sumie ubezpieczenia 30 tys. zł.
OC w życiu prywatnym może się przydać w niezliczonych przypadkach. Bo chyba żadnego rodzica nie trzeba przekonywać, że o nieszczęście spowodowane przez energicznego malucha wcale nie jest trudno. I może do tego dojść nawet na zakupach w supermarkecie. Wystarczy spuścić dziecko z oka na kilka sekund i czasem okazuje się, że maluch zniszczył towary, za które zapłacić musi nie kto inny jak rodzic - Wtedy OC w życiu prywatnym okazuje się być na wagę złota. – mówi Joanna Talaśka.

Ubezpieczenie LINK4 Mama to szereg rozwiązań przygotowanych dla mam i ich dzieci. Przewiduje m. in. telefoniczne konsultacje z lekarzem, a także opłacenie i dowóz leków czy sprzętu rehabilitacyjnego gdy dziecko nagle zachoruje lub ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi. Jest także NNW dla dziecka, które działa także poza przedszkolem lub szkołą i na zajęciach sportowych czy tanecznych oraz możliwość skorzystania z pomocy lekarza specjalisty w jednej sponad 2000 placówek na terenie całej Polski. Pełna oferta LINK4 Mama, kalkulatory do wyliczenia składki oraz ogólne warunki ubezpieczenia dostępne są na stronie www.link4mama.pl, a także pod numerem telefonu 604 14 14 14.

Advertisement
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1semvt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1semvt