Trwa ładowanie...
d3ec66b

Hartline Invest. złożył wniosek do UOKiK ws. przejęcia części mienia GRAF-POZ

Warszawa, 11.02.2015 (ISBnews) - Hartline Investments złożył wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów o zgodę na przejęcie części mienia Zakładu Poligraficznego GRAF-POZ, podał urząd. Hartline Investments jest spółką kontrolowaną przez Abris CEE Mid-Market Fund II LP.

Share
d3ec66b

"Koncentracja polega na nabyciu przez Hartline Investments Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie części mienia należącego do Pana Marka Przybylskiego prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą Zakład Poligraficzny GRAF-POZ Marek Przybylski" - czytamy w komunikacie.

Jak podaje Urząd, przedmiotem transakcji jest całość przedsiębiorstwa specjalizującego się w produkcji różnego rodzaju opakowań kartonowych z tektury falistej. Hartline Investments S.A. należy do Grupy Abris, tj. grupy funduszy typu private equity, inwestujących w przedsiębiorstwa średniej wielkości w państwach Europy Środkowej i Wschodniej. Hartline Investments S.A. jest spółką celową kontrolowaną przez Abris CEE Mid-Market Fund II LP.

Abris Capital Partners jest czołową, niezależną firmą zarządzającą funduszami private equity. Skupia się na możliwościach, jakie dają przedsiębiorstwa średniej wielkości w głównych państwach Europy Środkowej i Wschodniej. Horyzont inwestycji funduszu jest długoterminowy i wynosi średnio 3-5 lat. Do największych polskich inwestycji Abrisu należą m.in. Prime Car Management (Masterlease), FM Bank PBP czy Alumetal.

(ISBnews)

d3ec66b

Podziel się opinią

Share
d3ec66b
d3ec66b