Trwa ładowanie...
d18stvt

HSBC polecił kontrahentom Action spłatę wierzytelności na rachunki spółki

Warszawa, 19.09.2016 (ISBnews) - Na mocy instrukcji wysłanej przez HSBC Bank Polska, kontrahenci Action objęci umową cesji zobowiązani są do spłacania wierzytelności przysługujących spółce na należące do spółki rachunki w tym banku, podała spółka.

Share
d18stvt

"W przedmiotowej instrukcji bank wskazał, iż od dnia dostarczenia kontrahentom emitenta (cedenta) niniejszego pisma - instrukcji, kontrahenci zobowiązani są dokonywać płatności wierzytelności przysługujących emitentowi od kontrahentów wyłącznie na rachunki bankowe należące do emitenta w HSBC Bank Polska S.A." - czytamy w komunikacie.

W sierpniu br. Action informował, że HSBC Bank Polska skierował do niektórych kontrahentów pismo nakazujące spłatę wierzytelności na rachunki nienależące do spółki, na podstawie umowy cesji wierzytelności, zawartej w maju 2009 r.

Grupa kapitałowa Action skupia firmy działające w obszarze handlu i produkcji urządzeń IT, RTV/AGD, sprzętu biurowego oraz materiałów eksploatacyjnych. W ostatnim czasie realizuje również projekty e-commerce. Spółka jest notowana na GPW od 2006 r.

(ISBnews)

d18stvt

Podziel się opinią

Share
d18stvt
d18stvt