Trwa ładowanie...
d2li6jv
d2li6jv

HTL-Strefa wstrzymuje się z ofertą publiczną przez niestabilne warunki rynkowe

Warszawa, 06.10.2015 (ISBnews) - HTL-Strefa zdecydowała wstrzymać się z ofertą publiczną akcji ze względu na niestabilne warunki rynkowe, poinformował prezes spółki Tomasz Wałęsa. HTL-Strefa zapowiadała ostatnio, że oferta może rozpocząć się w październiku.
Share
d2li6jv

"Pomimo pozytywnego odbioru planowanej oferty publicznej HTL-Strefa ze strony szerokiego grona polskich i międzynarodowych inwestorów, z powodu niestabilnych warunków rynkowych, wspólnie z EQT, podjęliśmy decyzję by zaczekać z rozpoczęciem oferty publicznej. Planujemy kontynuować działania informacyjne dla inwestorów na temat spółki oraz monitorować rynek, tak by wybrać najbardziej dogodny moment na rozpoczęcie oferty" - powiedział Wałęsa, cytowany w oświadczeniu spółki, przesłanym do ISBnews.

We wrześniu HTL-Strefa ogłosiła zamiar przeprowadzenia wraz ze swoim akcjonariuszem większościowym oferty publicznej w Polsce oraz dopuszczenia akcji do obrotu na GPW. Jak wówczas informowano, nowa emisja miałaby przynieść ok. 200 mln zł.

HTL-Strefa to producent wyrobów medycznych do bezpiecznego pobierania próbek krwi kapilarnej. Spółka była notowana na GPW do 2010 r.

(ISBnews)

d2li6jv

Podziel się opinią

Share
d2li6jv
d2li6jv