Trwa ładowanie...
prostytucja
18-10-2013 08:50

Ile mężczyzna może zarobić na płatnym seksie?

Na portalach internetowych pojawiają się ogłoszenia mężczyzn oferujących swoje towarzystwo w zamian za pieniądze

Ile mężczyzna może zarobić na płatnym seksie?
d342fsi
d342fsi

Rynek damskich usług seksualnych jest rynkiem heteroseksualnym. Zdarzają się oferty kierowane do par lub osób biseksualnych, jednak w przeważającej większości kobiety oferują swoje wdzięki panom. Natomiast męskie usługi seksualne funkcjonują w dużej mierze dzięki ofertom homoseksualnym. Postanowiliśmy sprawdzić jak zarabiają panowie oferujący swoje usługi innym mężczyznom. Medianę pół godzinną i godzinną wynagrodzeń takich osób porównaliśmy z medianami dla panów umieszczających ogłoszenia dla kobiet oraz z medianą wynagrodzeń kobiet. Wyniki obrazuje wykres 6.

Cena usług półgodzinnych panów jest stała i wynosi 100 PLN niezależnie od tego czy jest kierowana przez mężczyzn do kobiet czy do innych mężczyzn. Z badań wynika również, że na najwyższe stawki półgodzinne mogą liczyć kobiety, które są w tym czasie w stanie zarobić o 20 PLN więcej niż mężczyzna, niezależnie od tego do kogo kierowałby swoje oferty. Usługi godzinne zdają się natomiast domeną mężczyzn oferujących seks homoseksualny. Mediana dla takich usług wynosi 175 PLN. Usługi homoseksualne panów opłacają się również w przypadku usług całonocnych. Typowa stawka za taką usługę wynosi 1000 PLN czyli o 200 PLN więcej niż w przypadku męskich usług kierowanych do pań. Nadal jednak jest to stawka niższa od tej na jaką liczyć mogą kobiety oferujące mężczyznom seks za pieniądze. Sytuację tę obrazuje wykres 7.

Zgodnie z wynikami badań mężczyźni zamieszczający anonse towarzyskie kierowane do innych mężczyzn są w stanie zarobić więcej od mężczyzn oferujących usługi heteroseksualne. W przypadku stawek godzinnych mogą też zarobić więcej niż kobiety. Nie dziwi więc fakt, że homoseksualna oferta usług erotycznych mężczyzn rozwija się i jest ważnym elementem składowym całego sektora męskich usług seksualnych.

d342fsi

Sprawdź, ile powinieneś zarabiać! Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi. Wypełnij ankietę!

[

]( http://www.wynagrodzenia.pl/obw.php/p.76 )

Ile zarabia się na seksie? - wynagrodzenia miesięczne

Oszacowanie miesięcznych zarobków w branży płatnych usług seksualnych jest zadaniem trudnym. Mężczyźni nie tylko pobierają rózne opłaty za swoje usługi, ale przede wszystkim pracują w zróżnicowanym wymiarze godzin. Dla części osób jest to sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy w trakcie studiów dla innych główne źródło utrzymania. Zarobki w tej branży są uzależnione przede wszystkim od liczby dni pracy w miesiącu oraz liczby przyjętych klientek w ciągu dnia. Posłużono się więc medianą dla usług heteroseksualnych w celu ustalenia typowych dochodów miesięcznych w zależności od liczby przepracowanych dni i liczby przyjętych klientek. Tabela 1. obrazuje szacunkowe miesięczne dochody w branży heteroseksualnych męskich usług seksualnych.

Porównaliśmy również o wynagrodzenia za płatne heteroseksualne usługi mężczyzn i kobiet. Okazało się, że kobiety zarabiają więcej za usługi półgodzinne i całonocne. Efekt ten obrazuje tabela 2. W Tabeli nie umieszczono szacunkowych dochodów w przypadku usług godzinnych. Mediana dla takich usług zarówno dla kobiet jak i mężczyzn wyniosła 150 PLN. Nie obserwuje się więc w tym zakresie różnic, a stawki miesięczne dla kobiet są tożsame z wynikami umieszczonymi w kolumnie 3 tabeli 1.

Kolejnym krokiem było porównane dochodów panów zajmujących sie usługami homoseksualnymi i heteroseksualnymi. Ponieważ stawki półgodzinne są takie same w obu grupach nie uwzględniono ich w porównaniu. Zgodnie z wyliczeniami bardziej opłacalne jest oferowanie usług homoseksualnych. Tabela 3. obrazuje szacunkowe miesięczne wynagrodzenia dla mężczyzn oferujących odpłatny seks kobietom i mężczyznom z uwzględnieniem usług godzinnych i całonocnych.

Zakończenie

Męskie usługi seksualne są zjawiskiem co najmniej tak samo złożonym jak branża odpłatnych usług seksualnych świadczonych przez kobiety. W artykule opisano przede wszystkim zarobki panów ogłaszających się za pośrednictwem portali internetowych. Wynika to z faktu, że internet jest najbardziej powszechnym sposobem zdobywania klientów w tej branży. Należy jednak pamiętać, że część mężczyzn pracuje w mniej standardowy sposób. Niektórzy, szczególnie osoby homoseksualne poszukują klientów w miejscach spotkań znanych tylko grupie odbiorców. Natomiast część panów świadczących usługi heteroseksualne ogranicza się do jednej lub kilku klientek, które utrzymują ich w zamian za seks i dobre towarzystwo. Są to zazwyczaj dobrze wykształceni młodzi mężczyźni, dla których płatny seks jest przede wszystkim stylem życia. Dochody takich osób mogą więc być odmienne od typowych stawek obowiązujących w ogłoszeniach internetowych.

d342fsi

Sprawdź, ile powinieneś zarabiać! Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi. Wypełnij ankietę!

[

]( http://www.wynagrodzenia.pl/obw.php/p.76 )

Redakcja portalu wynagrodzenia.pl

d342fsi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d342fsi