Trwa ładowanie...
d3eg1my

IMS: Stopa redukcji w I transzy skupu akcji własnych wynosi 26,71%

Warszawa, 17.12.2015 (ISBnews) - Stopa redukcji w I transzy skupu akcji własnych IMS wynosi 26,71%, podała spółka.

Share
d3eg1my

IMS przyjmował od swoich akcjonariuszy oferty sprzedaży akcji w ramach trwającego programu buy-back do 16 grudnia, podała spółka. IMS miał odkupić 2 mln walorów po 2,15 zł.

Wiceprezes Piotr Bielawski wskazywał wcześniej, że następnie, 18 lub 21 grudnia należy przybyć do spółki w celu podpisania umowy zbycia akcji.

Walory, które spółka odkupi w ramach programu buy-back będą umorzono lub przeznaczone do odsprzedaży.

d3eg1my

Reszta środków zagospodarowana na program buy-back będzie przeznaczona na kolejne transze skupu, które maksymalnie mogą potrwać do końca 2016 r.

Na początku grudnia akcjonariusze IMS zdecydowali o upoważnieniu zarządu do nabycia do 3,33 mln akcji własnych spółki za maks. 4 zł za sztukę, na co przeznaczono łącznie 6 mln zł.

Spółka tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą 3 podmioty bezpośrednio zależne. Grupa IMS jest dostawcą wyspecjalizowanych usług z zakresu marketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży. Działania grupy skupiają się w trzech głównych obszarach marketingu sensorycznego: audiomarketingu (przygotowanie i emisja formatów muzycznych oraz produkcja i emisja reklam dźwiękowych), wideomarketingu (produkcja i emisja przekazów reklamowych na ekranach plazmowych) oraz aromamarketingu (dobór i dystrybucja kompozycji zapachowych).

(ISBnews)

d3eg1my

Podziel się opinią

Share
d3eg1my
d3eg1my