Trwa ładowanie...
d2xu0k6

Indata ma kontrakty w branży energetycznej na łącznie ponad 14 mln zł

Warszawa, 27.04.2016 (ISBnews) - Indata Software pozyskał kolejne zlecenia na swoje usługi dla przedsiębiorstw z branży energetycznej. Wartość dwóch kontraktów wynosi ponad 14 mln zł brutto, podała spółka.

Share
d2xu0k6

"Nowe umowy to efekt realizacji jednego z głównych założeń Grupy Indata na najbliższe miesiące, czyli efektywnego wykorzystywania synergii w organizacji. Chodzi o jak najlepsze wykorzystanie kompetencji poszczególnych spółek działających w ramach Grupy" - czytamy w komunikacie.

"Realizujemy nasze cele i dynamiczny rozwój poprzez akwizycje, a w konsekwencji - poprzez jak najmocniejsze wykorzystywanie synergii. W obecnym kształcie Grupy jesteśmy w stanie pozyskiwać nawet najbardziej wymagających klientów. Zapowiadałem sporo nowych kontraktów w tym roku i nowe umowy potwierdzają słuszny kierunek przyjętych przez nas założeń" - powiedział prezes Grzegorz Czapla, cytowany w komunikacie.

Większe zlecenie obejmuje dostawę licencji Vmware wraz z uaktualnieniami i wsparciem technicznym dla dużej grupy kapitałowej z branży energetycznej. Zadaniem wdrażanych rozwiązań informatycznych ma być maksymalne skrócenie czasu od zamówienia do dostarczenia produktu dla końcowego użytkownika. Wartość podpisanej umowy to ponad 9 mln zł brutto.

d2xu0k6

Druga umowa pozyskana przez Grupę dotyczy serwisu infrastruktury przetwarzania danych IBM w dużej firmie energetycznej. Spółka z Grupy Indata będzie odpowiedzialna za wsparcie techniczne oraz serwis infrastruktury IT wyprodukowanej przez IBM. Wartość tego zlecenia wyniesie ponad 5 mln zł brutto.

Indata Software jest holdingiem spółek informatycznych notowanym na GPW. Działalność Grupy skupia się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych wspierających rozwój biznesu klientów. Swoją wartość na rynku IT buduje w oparciu o szerokie portfolio usług, wykwalifikowany i zespół ponad 220 specjalistów. Ma na koncie ponad 1 tys. zrealizowanych projektów. Spółka jest notowana na GPW od kwietnia 2015 r.

(ISBnews)

d2xu0k6

Podziel się opinią

Share
d2xu0k6
d2xu0k6