Trwa ładowanie...
d3r8o5h
09-12-2015 14:52

InPost Canada rozpoczął współpracę z kanadyjskim Canpar Courier

Warszawa, 09.12.2015 (ISBnews) - InPost Canada z Grupy Integer.pl podjął współpracę z Canpar Courier, w ramach której kurierzy Canpar Courier będą umieszczać przesyłki w Paczkomatach InPost po nieudanej pierwszej próbie doręczenia do rąk własnych, podała spółka.

d3r8o5h
d3r8o5h

"Usługa uruchomiona pod koniec września obejmuje całą sieć 74 Paczkomatów InPost zlokalizowanych w Toronto i okolicach. Kanadyjska sieć będzie rozszerzana wraz z instalacją kolejnych maszyn - do końca roku 2015 roku ma ich stanąć 200. Dostawę do Paczkomatów InPost w Kanadzie oferuje już m.in. Newegg.com, lider branży e-commerce w obszarze sprzedaży elektroniki" - czytamy w komunikacie.
Za rozwój sieci Paczkomatów w Kanadzie pod marką InPost Lockers 24/7 odpowiada spółka celowa InPost Canada - podmiot joint venture zawiązany z UCan Post Inc, w którym 75% udziałów posiada easyPack - podmiot zależny Grupy Integer.pl utworzony w celu obsługi i zarządzania siecią urządzeń paczkomatowych na rynkach międzynarodowych.

Canpar Courier należy do TransForce - lidera kanadyjskiej grupy logistyczno-transportowej działającej na terenie Kanady i Stanów Zjednoczonych, który w 2014 zanotował 3,7 mld USD przychodu. Canpar od 25 lat oferuje usługi kurierskie.

Grupa kapitałowa Integer.pl to druga co do wielkości w Polsce grupa pocztowa, do której należą największa prywatna poczta - InPost, niezależny operator finansowo-ubezpieczeniowy - InPost Finanse oraz Paczkomaty InPost. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku.

(ISBnews)

d3r8o5h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r8o5h