Trwa ładowanie...
lodówkomaty

InPost startuje z lodówkomatami. Startuje nowa usługa

Firma znana z rozstawionych w miastach w całej Polsce paczkomatów teraz wprowadza nowy produkt - lodówkomaty. Pierwsze 50 urządzeń tego typu jest już gotowych do uruchomienia.

Share
InPost startuje z lodówkomatami. Startuje nowa usługa
Źródło: Agencja Gazeta, fot: Mateusz Skwarczek
d21u5j8

Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl, InPost jest już gotowy do oficjalnego startu lodówkomatów, czyli chłodzonych wersji paczkomatów (o planach wprowadzenia nowej usługi serwis pisał już w czerwcu)
.

Pierwsze 35 sztuk stoi już w Warszawie i miastach leżących w aglomeracji, a 15 w Krakowie. Czekają na uruchomienie. Na razie jest to pilotaż. InPost chce sprawdzić, jakie jest zainteresowanie lodówkomatami i wtedy podejmie decyzję, czy i jak będzie rozwijał ten projekt. Testy mają potrwać kilka miesięcy.

Zobacz też: Prezes InPostu: najbardziej motywujące są porażki

Jak powiedział portalowi rzecznik InPostu Wojciech Kądziołka, firma nie może informować o szczegółach, dopóki lodówkomaty nie zostaną uruchomione. Tak ustaliła z parnterami, z którymi wdraża swój nowy pomysł. Zapowiedział jedynie, że maszyny wystartują w ciągu najbliższego miesiąca.

Serwis nieoficjalnie ustalił, że w fazie pilotażowej z lodówkomatów będą korzystały dwie duże sieci handlowe obecne w Polsce. W tej fazie do maszyn nie będą też dostarczane leki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d21u5j8

Podziel się opinią

Share
d21u5j8
d21u5j8