Trwa ładowanie...

Internauta kupił dwie mieszanki studenckie. Odkrył coś ciekawego

Ten sam sklep, ta sama nazwa produktu, jednak zawartość zupełnie inna. Internauta pochwalił się na Facebooku, co znalazł w dwóch opakowaniach mieszanki studenckiej.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Internauta kupił dwie mieszanki studenckie. Odkrył coś ciekawegoŹródło: 123RF.COM
d443738
d443738

Mieszanka studencka to popularna przekąska złożona m.in. z różnych rodzajów orzechów i bakalii. "Porcja doskonale skomponowanej przekąski gwarantuje nie tylko walory smakowe, ale dostarcza organizmowi bogactwa składników odżywczych i witamin" - zachwala producent.

Mateusz "Warkot" Warkocki postanowił pomóc w wyborze - nie tylko studentom - gustującym w popularnych mieszankach. Poszedł do Tesco, gdzie kupił dwa opakowania smakołyku - z Kresto i Bakallandu - i podzielił się na Facebooku tym, co znalazł w środku.

Autor wpisu zauważa, że obie mieszanki są w podobnej cenie, około 42 zł za kilogram, choć różnią się gramaturą - opakowanie z Kresto zawiera 150 gramów przysmaku, a Bakallandu - 200 gramów.

d443738

- Na żadnym nie jest wyszczególniony skład procentowy składników, aczkolwiek do wnętrza mieszanki Kresto można zajrzeć przed zakupem - zauważa internauta.

Po co jeść suszone śliwki?

Okazuje się, że skład mieszanki różni się w zależności od producenta. W opakowaniu Bakallandu najwięcej jest orzeszków arachidowych i rodzynek, znacznie mniej orzechów nerkowca i laskowych. W ogóle nie ma w nim natomiast migdałów i suszonych bananów, które znalazły się w mieszance z Kresto.

Wprawdzie na opakowaniach producenci nie precyzują procentowego składu produktów, jednak można się z nich dowiedzieć o tym, z jakich produktów składa się mieszanka.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d443738
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d443738