Trwa ładowanie...
d2pbfb2

inviPay wprowadza na rynek płatności online metodę płatności fakturą

Warszawa, 28.04.2016 (ISBnews) - inviPay.com wprowadza na rynek płatności online metodę płatności fakturą zamiast przelewem, podała spółka.

Share
d2pbfb2

"inviPay.com wprowadza na rynek rewolucję w metodach płatności online - zamiast przelewem - zapłać fakturą. Kolejna innowacja jest wielkim ułatwieniem w rozliczaniu faktur. Przedsiębiorca może zapłacić za swoje koszty firmowe fakturą sprzedaży. Firmy już nie muszą czekać na często i tak już spóźnioną zapłatę za faktury sprzedaży i dopiero wtedy płacić za swoje zobowiązania" - czytamy w komunikacie.

"Nasz system dedykowany jest właściwie wszystkim firmom. Sprzedającemu zabezpieczamy transakcje i gwarantujemy otrzymanie wynagrodzenia z faktury sprzedaży zawsze na czas, natomiast kupującemu umożliwiamy wydłużenie terminów płatności. Dodatkowo zapłacić można swoją fakturą sprzedaży, a nie pieniędzmi. Dla sklepów internetowych z kolei mamy szybką bramkę płatności online, tym samym umożliwiamy robienie zakupów online na fakturę z odroczonym terminem płatności. Dzięki naszemu systemowi weryfikacji partnerów transakcji dajemy maksymalne bezpieczeństwo zakupów" - powiedział prezes invipay Marcin Pasenik, cytowany w komunikacie.

W materiale podkreślono, że dzięki rozwiązaniu inviPay.com całkowicie eliminowany jest problem zatorów płatniczych.

InviPay oferuje metodę płatności dla firm, która ma na celu rozwiązywanie problemów firm z zatorami płatniczymi. Od rozpoczęcia działalności w II połowie roku skutecznie aktywizuje nowych klientów, zaznaczono w informacji.

Wcześniej w rozmowie z ISBnews prezes InviPay wskazywał, że internetowy system płatności dla biznesu liczy na osiągnięcie progu rentowności (break even) w czerwcu po ośmiu miesiącach od rozpoczęcia działalności.

Spółka oferuje internetowy system płatności, który zabezpiecza płatność faktur wystawianych przez sprzedawców lub usługodawców.

(ISBnews)

d2pbfb2

Podziel się opinią

Share
d2pbfb2
d2pbfb2