Trwa ładowanie...

Jest nowy lottomilioner. Zgarnął blisko 17 mln zł

3, 22, 23, 28, 38, 48 - to liczby, które padły w czwartkowym losowaniu Lotto. Obstawiła je jedna osoba, która dzięki temu zgarnie blisko 17 mln zł. Teraz gra znowu zaczyna się od nowa, czyli od gwarantowanej puli 2 mln zł.

Share
Jest nowy lottomilioner. Zgarnął blisko 17 mln zł Źródło: Materiał prasowy
d23b8gp

Dokładnie 16 mln 826 tys. 965 zł i 90 groszy wygrał nowy lottomilioner. Szczęśliwy los został kupiony w Warszawie. Oczywiście część tej kwoty zwycięzca będzie musiał oddać ministrowi finansów. Ale nawet po potrąceniu 10-procentowego podatku zostanie mu ponad 15 mln zł. To wystarczająca kwota, by kupić duży dom z basenem, luksusowe auto i najdroższą wycieczkę, jaką można sobie tylko wymarzyć.

Osoba, która trafiła szóstkę w czwartkowym losowaniu, kupiła losy w punkcie Lotto przy ul. Surowieckiego 10. Za 28 zł kupił zakład systemowy na chybił trafił. Jak podaje w komunikacie Totalizator, "grajac w taki sposób, zwiększył szanse na główną wygraną. Trafiając 'szóstkę', wygrał dodatkowo ponad 30 000 zł za grę systemową".

Osiągnięcie tak wysokiej kwoty wygranej było możliwe dzięki temu, że od 22 kwietnia nikt prawidłowo nie wytypował poprawnie sześciu liczb. Ostatnie zwycięstwo to także spora kumulacja. Mieszkaniec Ochli zgarnął wtedy ponad 23 mln zł. Totalizator Sportowy dotąd nie podał, z jakiego miasta pochodzi najnowszy lottomilioner, nie poinformowano też, czy sam obsatwił liczby, czy zagrał metodą na chybił-trafił. Wiemy natomiast, że nikomu nie udało się wygrać w Lotto Plus, w którym także można zdobyć milion złotych.

d23b8gp

Osoba, która obstawiła w Lotto 3, 22, 23, 28, 38, 48 znajdzie się na 37. miejscu na liście lottomilionerów - swoją drogą zestaw jest dość ciekawy, bo wszystkie trafione numery składają się praktycznie z tych samych cyfr. Pierwsze miejsce to 36 726 210,20 zł, które padło w marcu tego roku.

Od sobotniego losowania gra zaczyna się od nowa. Tradycyjnie gwarantowana pula na wygraną I stopnia to 2 mln zł. W Lotto z Plusem będzie to 1 mln zł.

d23b8gp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23b8gp
d23b8gp