Trwa ładowanie...
d2bwpys
d2bwpys

JHM kupuje działkę w Skierniewicach pod inwestycję na ponad 120 mieszkań

Warszawa, 22.07.2015 (ISBnews) - JHM Development zawarł przedwstępną warunkową umowę nabycia nieruchomości o powierzchni około 6,6 tys. m2 położonej w Skierniewicach przy ul. Reymonta. Inwestycja będzie obejmować ponad 120 lokali mieszkalnych, poinformowała prezes Halina Mirgos.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2bwpys

"Planujemy ją rozpocząć w 2016 roku. Będzie to kontynuacja wieloletniej obecności dewelopera na rynku budownictwa mieszkaniowego w Skierniewicach, gdzie spółka ma silną pozycję lidera i zrealizowała dotychczas na tym terenie inwestycje obejmujące ponad 330 lokali mieszkalnych w budownictwie wielorodzinnym" - powiedziała Mirgos, cytowana w komunikacie.

Przeniesienie prawa własności nieruchomości na kupującego (umowa przyrzeczona) nastąpi do 30 września 2015 r. po spełnieniu warunków zawartych w umowie, podano również.

Obecnie JHM Development realizuje nowe inwestycje w trzech miastach: w Koninie, Rumi i Katowicach. W sumie spółka ma ofercie sprzedaży 950 mieszkań w 9 miejscowościach, w tym ok. 600 w inwestycjach, które zostaną zakończone w latach 2016 i 2017.

JHM Development to firma deweloperska z grupy Mirbudu. Realizuje inwestycje na terenie województwa mazowieckiego, jest operatorem Centrum Hal Targowych Marywilska 44. Jest notowana na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2011 r.
(ISBnews)

d2bwpys

Podziel się opinią

Share
d2bwpys
d2bwpys