Trwa ładowanie...

"Kaczyński house" już oficjalnie na mapie nawigacji Targeo

Serwis nawigacji Targeo już oficjalnie wprowadził do swoich map dom Jarosława Kaczyńskiego. Co ciekawe, takiego wyróżnienia nie uzyskali ani premier Beata Szydło, ani lider opozycji Grzegorz Schetyna.

Share
"Kaczyński house" już oficjalnie na mapie nawigacji TargeoŹródło: WP.PL, fot: WP.PL
d3zkf1a

Dom Jarosława Kaczyńskiego zaczyna wywoływać coraz większe emocje. Pamiętacie lipcowe protesty przeciwko zmianom w sądownictwie? Grupa demonstrantów umówiła się, że pójdzie pod dom Jarosława Kaczyńskiego.

"Główny morderca naszej wolności i demokracji nie mieszka w pałacu prezydenckim. Mieszka na Żoliborzu. Pokażmy mu, ilu nas jest! Suweren nadchodzi! Idziemy do Jarka!" - tak skrzykiwali się na Facebooku.

No dobrze, tylko ile osób wie, gdzie dokładnie mieszka Jarosław Kaczyński? Większość słyszała, że jego dom jest gdzieś na Żoliborzu. Serwis Targeo właśnie rozwiązał ten problem.

d3zkf1a

Jak to działa? Uruchamiasz Targeo na komórce. Mówisz do mikrofonu: "Kaczyński house, Warsaw". Apka wskazuje dokładny adres, czyli ulicę Mickiewicza 49 w Warszawie. A dalej demonstranci (czy to przeciwnicy czy zwolennicy) będą prowadzeni jak po sznurku pod same drzwi najważniejszego polityka w tym kraju. Inna sprawa, że zazwyczaj przywita ich inny lokator.

Opcji pokazywania domów kluczowych polityków nie ma Google Maps czy Automapa, ani żadna inna z popularnych nawigacji. Jak zatem Kaczyński House mógł trafić na mapę nawigacji? Targeo to przedsięwzięcie trzech polskich firm. Serwis umożliwia naniesienie na mapy ważnych obiektów - to opcja dla zarejestrowanych użytkowników. Trudno nie zgodzić, że ten adres jest nie mniej ważny od Wiejskiej, Alei Ujazdowskich czy siedziby partii Prawo i Sprawiedliwość przy ul.Nowogrodzkiej. To po prostu odpowiednik waszyngtońskiego White House.

Dodajmy, że "zaszczytu" umieszczenia na mapie swojego domu nie uzyskali jeszcze ani premier Beata Szydło, ani też lider opozycji Grzegorz Schetyna. Pod jego domem we Wrocławiu również w lipcu, odbyła się kontrmanifestacja zwolenników Jarosława Kaczyńskiego. Na Targeo nie ma też warszawskiej willi gen. Wojciecha Jaruzelskiego. Co roku odbywają się tam demonstracje w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.

d3zkf1a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zkf1a