Trwa ładowanie...
d4q1t22

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC: Faktoring pełny ma zwiększyć przychody od 2016

Warszawa, 22.12.2015 (ISBnews) - Kancelaria Prawna-Inkaso WEC planuje rozszerzenie oferty o faktoring pełny (bez regresu) od początku 2016 roku, poinformował prezes Remigiusz Brzeziński. Spółka oczekuje wzrostu przychodów dzięki tej usłudze od przyszłego roku.

Share
d4q1t22

?Polisa ubezpieczeniowa stanowi dodatkowe zabezpieczenie i zwiększenie efektywności odzyskania należności handlowych w przypadku niewypłacalności dłużnika. W oparciu o nasze doświadczenie w branży windykacyjnej i przeprowadzonych analizach rynkowych zapotrzebowania małych i średnich przedsiębiorstw na usługi faktoringu pełnego, spodziewamy się pozyskania dużej liczby nowych klientów (faktorantów) zainteresowanych naszą nową usługą i w efekcie wzrostem przychodów spółki w 2016 roku i kolejnych latach" - powiedział Brzeziński, cytowany w komunikacie.

Dodał iż oczekuje, że świadczenie kompleksowej oferty usług zarządzania wierzytelnościami na zasadzie cross-sellingu czyli sprzedaży nowej usługi w powiązaniu z innymi produktami - usługami windykacyjnymi, prawnymi i faktoringowymi będzie skutkowało uzyskaniem przewagi konkurencyjnej oraz umocnieniem pozycji na rynku windykacji sektora przedsiębiorstw.

Spółka podpisała ostatnio umowę ubezpieczenia wierzytelności handlowych z tytułu umów faktoringu w celu zminimalizowania przejętego na siebie ryzyka transakcyjnego związanego z wykupem i dochodzeniem należności oraz niewypłacalnością dłużnika. Umowa będzie obowiązywała od 1 stycznia 2016 r.

Kancelaria Prawna - Inkaso WEC jest notowana na NewConnect. Od 20 lat specjalizuje się szczególnie w obsłudze wierzytelności dla spółek z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z segmentu B2B.

(ISBnews)

d4q1t22

Podziel się opinią

Share
d4q1t22
d4q1t22