ycipk-1egdpw
zabawki

Kaufland rusza ze sprzedażą własnych zabawek Kidland. Dla dzieci w każdym wieku

Kaufland wprowadza do polskich sklepów nową markę własną - zabawki Kidland. Produkty zostały stworzone z myślą o dzieciach w każdym wieku – od niemowląt po dzieci w wieku szkolnym. Zabawki będą dostępne w sklepach od 15 listopada aż do Świąt Bożego Narodzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa marka własna Kauflanda - zabawki Kidland
Nowa marka własna Kauflanda - zabawki Kidland (Kaufland Polska)
ycipk-1egdpw

Jak informują Wiadomości Handlowe, w marketach Kaufland znajdziemy zabawki dla dzieci w przedziałach wiekowych 0-3, 3-8 oraz powyżej 8 lat. Sieć stworzyła nową markę własną.

Jak zapewniają przedstawiciele sieci, Kidland najmłodszych wprowadzi w kolorowy, pełen fantazji świat zabawy, a także będzie wspierać rozwój, kreatywność i zręczność malucha.

Przedszkolakom i starszym dzieciom nowa marka oferuje zabawki wymagające logicznego myślenia, rozwijające ich wiedzę i umiejętności.

ycipk-1egdpw

„Kidland to zatem doskonałe narzędzie do odkrywania świata dla dzieci w każdym wieku. Opakowania oznaczone są informacją o grupie wiekowej, dla której są przeznaczone.“ – informuje sieć.

Czytaj także:30 proc. zabawek nie spełnia odpowiednich norm

Zabawki Kidland powstały we współpracy ze sprawdzonymi dostawcami i podlegają ścisłej kontroli przez niezależne instytuty pod kątem wykorzystanych materiałów i bezpieczeństwa. Dodatkowo wszystkie zabawki wykonane z drewna posiadają certyfikat FCS.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1egdpw

Zobacz też: Nie tylko elektryczna deskorolka. Prezent można kupić mądrze

ycipk-1egdpw
ycipk-1egdpw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1egdpw