Trwa ładowanie...

Kierownik sklepu w dużym mieście może dostać nawet 20 tysięcy złotych. Zakaz handlu mu nie straszny

Od 4 do 6 tysięcy złotych brutto zarabiają kierownicy sklepów w dużym mieście. W przypadku sklepów z wyższej półki jest to 6-10 tysięcy, a w przypadku sklepu wielkopowierzchniowego nawet 20 tysięcy.

Share
Kierownik sklepu w dużym mieście może dostać nawet 20 tysięcy złotych. Zakaz handlu mu nie straszny
Źródło: Pixabay.com
d4mnij5

To liczby, które podają ekspertki z firmy rekrutacyjnej Michael Page, cytowane przez portal dlahandlu.pl.

Jak podaje serwis, osoby szefujące sklepom wielkopowierzchniowym mogą liczyć na pensję od 10 do 20 tysięcy złotych brutto. Na kierowników każdego rodzaju sklepu czekają też bonusy i świadczenia pozapłacowe. W przypadku szefów sklepów wielkopowierzchniowych dodatkowo można liczyć na służbowy samochód.

Zobacz też: Zakaz handlu w niedzielę korzystny dla internetu. Kto jeszcze zyska na nowych przepisach?

Na razie, jak zapewniają ekspertki z Michael Page, zakaz handlu nie odbija się negatywnie na poziomie zatrudnienia kadry kierowniczej. Szefowie sklepów mają de facto pełne ręce roboty, bo muszą więcej główkować przy układaniu grafików i uwzględnianiu wolnych od handlu niedziel.

d4mnij5

Za to nie jest powiedziane, że równie różowo będzie wyglądała przyszłość szeregowych pracowników. Na razie jednak upłynęło za mało czasu od wprowadzenia nowych przepisów, by orzec, jak w długofalowej perspektywie wpłynie na ich zatrudnienie zakaz handlu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4mnij5

Podziel się opinią

Share
d4mnij5
d4mnij5