Trwa ładowanie...
d3f3zzj

KNF zatwierdziła prospekt emisyjny Izo-Blok w zw. z przejściem na rynek główny

Warszawa, 14.04.2015 (ISBnews) - Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny spółki Izo-Blok w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii B i C, podała Komisja.

Share
d3f3zzj

"Z upoważnienia Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdzono prospekt emisyjny sporządzony przez: Izo- Blok SA z siedzibą w Chorzowie, sporządzony w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii B,C Izo -Blok SA" - czytamy w komunikacie.

Firmą inwestycyjną jest Copernicus Securities.

W czerwcu ub.r. prezes spółki Mirosław Skrzydlak informował ISBnews, że Izo-Blok planuje debiut na rynku głównym GPW w IV kwartale 2014 roku i będzie to przeniesienie techniczne, bez emisji akcji.

Izo-Blok specjalizuje się w przetwórstwie spienionych tworzyw sztucznych, w szczególności polipropylenu spienionego EPP. Działalność firmy związana jest głównie z przemysłem motoryzacyjnym i logistyką. Spółka jest krajowym liderem w dziedzinie produkcji opakowań i elementów z tworzyw sztucznych.

(ISBnews)

d3f3zzj

Podziel się opinią

Share
d3f3zzj
d3f3zzj