Trwa ładowanie...
d34497r

Konsorcjum z Unibepem ma umowę na prace w EC Żerań za 29,5 mln zł netto

Warszawa, 04.02.2016 (ISBnews) - PGNiG Termika udzieliło konsorcjum firm Electrum, Unibep i PB-W Olmex zamówienia na prace w Elektrociepłowni Żerań w Warszawie za 29,51 mln zł netto, wynika z ogłoszenia zamieszczonego w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej (TED).

Share
d34497r

Zadanie nosi nazwę "Dostosowanie i przełączenie istniejących układów wyprowadzenia mocy (transformatorów blokowych i potrzeb ogólnych oraz urządzeń współpracujących) w Elektrociepłowni Żerań do nowej rozdzielni 110 kV, planowanej do wybudowania przez PSE S.A. w ramach umowy o przyłączenie nowego bloku gazowo-parowego do sieci przesyłowej".

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wszelkich niezbędnych dostaw, robót budowlanych oraz usług dla realizacji kompletnego zadania polegającego na dostosowaniu i przełączeniu istniejących układów wyprowadzenia mocy (transformatorów blokowych i potrzeb ogólnych oraz urządzeń współpracujących) w elektrociepłowni do nowej rozdzielni 110 kV, czytamy w ogłoszeniu.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Skonsolidowane przychody Unibepu sięgnęły 1,08 mld zł w 2014 r.

PGNiG Termika to największy w Polsce producent ciepła i energii elektrycznej wytwarzanych metodą kogeneracji. Posiada elektrociepłownie w Warszawie: Ciepłownię Kawęczyn, Elektrociepłownię Siekierki, Elektrociepłownię Żerań, Ciepłownię Wola, Ciepłownię Regaty oraz Elektrociepłownię Pruszków w Pruszkowie.

(ISBnews)

d34497r

Podziel się opinią

Share
d34497r
d34497r