Trwa ładowanie...
d42cea4

Konsorcjum ZUE z najtańszą ofertą na linię tramwajową w Krakowie za 253,4 mln zł

Warszawa, 25.11.2016 (ISBnews) - Konsorcjum ZUE i PORR Polska Infrastructure złożyło ofertę z najniższą ceną, wynoszącą 253,4 mln zł brutto, w postępowaniu przetargowym na zaprojektowanie i budowę linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju (etap III: os. Krowodrza Górka - Górka Narodowa) wraz z budową dwupoziomowego skrzyżowania w ciągu ul. Opolskiej w Krakowie, podało ZUE, na które przypada ok. 50% wynagrodzenia w tym zadaniu.

Share
d42cea4

Zamawiającym jest Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie. Termin realizacji zadania zgodnie ze specyfikacją to nie dłużej niż 42 miesiące od dnia podpisania umowy, czytamy w komunikacie.

Kryteria oceny ofert stanowią: całkowita cena brutto - waga: 60%, okres gwarancji - waga: 40%.

"W odniesieniu do pierwszego z powyższych kryteriów oferta złożona przez konsorcjum jest najkorzystniejsza. Z kolei w odniesieniu do okresu gwarancji oferta złożona przez konsorcjum jest analogiczna do ofert złożonych przez pozostałych uczestników przetargu" - wyjaśniono.

Głównym przedmiotem działalności grupy kapitałowej ZUE jest projektowanie oraz realizacja, w formule generalnego wykonawstwa, kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r. W 2015 r. skonsolidowane przychody ZUE wyniosły 542 mln zł.

(ISBnews)

d42cea4

Podziel się opinią

Share
d42cea4
d42cea4