Trwa ładowanie...
d2t31e7

Koronawirus. Pamiętaj, w PKP Intercity od soboty dostępna tylko połowa miejsc

Przewoźnik wprowadzając limit miejsc, zapewnia jednocześnie, że będzie dodawał w miarę możliwości do pociągów wagony oraz dostosuje składy do bieżącego obłożenia w pociągach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od soboty w pociągach PKP Intercity jednocześnie zajętych może być co najwyżej 50 proc. miejsc - przypomina przewoźnik.
Od soboty w pociągach PKP Intercity jednocześnie zajętych może być co najwyżej 50 proc. miejsc - przypomina przewoźnik. (PKP Intercity)
d2t31e7

Ograniczenie liczby pasażerów do połowy miejsc to efekt rozporządzenia Rady Ministrów ws. obowiązujących od soboty w związku z epidemią koronawirusa ograniczeń. W przypadku pociągów PKP Intercity, pasażerowie mogą zajmować nie więcej niż co drugie miejsce siedzące, zachowując odstęp,

Jednocześnie pasażerowie mogą zajmować dowolne miejsca w obrębie posiadanej klasy wagonu, bez względu na miejsce wskazane na zakupionym bilecie - informuje PKP.

1 listopada cmentarze mają być otwarte. Prof. Simon ostrzega seniorów

Przewoźnik zapowiada też, że będzie dodawał do pociągów wagony i będzie elastycznie reagował na bieżące obłożenia w pociągach. Warto też pamiętać, że we wszystkich pociągach PKP nadal obowiązuje całkowita rezerwacja miejsc.

d2t31e7

A co z tym, którzy kupili bilety jeszcze przed wprowadzeniem nowych obostrzeń? Wszyscy, którzy posiadają takie bilety, mogą zwrócić bilet i otrzymać pełną należność, bez potrącenia odstępnego.

Jednak już pasażerów, którzy kupią bilet 17 października i później, będą obowiązywać standardowe zasady zwrotów, z potrąceniem odstępnego - informuje PKP Intercity.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2t31e7

Podziel się opinią

Share
d2t31e7
d2t31e7