Trwa ładowanie...

Koronawirus w Polsce. Energylandia jednak nie ruszy 4 kwietnia. "Nieprzewidywalny rozwój zdarzeń"

Nie wiadomo kiedy ruszy sezon w jednym z największych parków rozrywki w Europie. Na pewno jednak nie 4 kwietnia, choć do ostatniej chwili można było kupować bilety na ten okres. Energylandia zapewnia jednak, że zakupione już bilety będą dłużej ważne - do stycznia 2021 roku.

Koronawirus w Polsce. Energylandia jednak nie ruszy 4 kwietnia. "Nieprzewidywalny rozwój zdarzeń"Źródło: energylandia, fot: energylandia
df2lgn6
df2lgn6

Jeszcze rano na stronie Energylandii widoczna była informacja, że "wielkie otwarcie" parku rozrywki w Zatorze odbędzie się 4 kwietnia.

Teraz już wiadomo, że to nieaktualne. - Podjęliśmy decyzję o zmianie daty otwarcia nowego sezonu - czytamy w oświadczeniu dla WP Finanse.

Kiedy więc będzie można znowu wybrać się do Energylandii? Tego na razie nie wiadomo. - Z uwagi na nieprzewidywalny rozwój zdarzeń nie
możemy jeszcze podać dokładnej, nowej daty otwarcia. Energylandia dbając o bezpieczeństwo stosuje się do wszelkich zaleceń władz - zapewnia Kris Kojder, rzecznik parku.

Jak prowadzić księgowość w małej firmie bez błędów, mandatów i odsetek?

Co z biletami? Park odpowiada

Przedstawiciele parku zapewniają natomiast, że bilety będą ważne dłużej. - Bilety na sezon 2020 zakupione nawet w ubiegłym roku, nawet po zakończeniu sezonu 2019, których pierwotna ważność upływa 26 czerwca 2020, będą ważne do 10 stycznia 2021 - mówi WP Finanse Kojder.

df2lgn6

To jednak nie koniec zmian w parku rozrywki. Zwiększone mają zostać środki ochronne. - Na terenie wszystkich stref oraz punktach gastronomicznych zostało zainstalowanych kilkadziesiąt automatów do dezynfekcji dla gości i pracowników. Znacznie zostanie powiększona ilość personelu sprzątającego. Przed wejściem do Energylandii zainstalowane zostaną kamery termowizyjne, które pomogą w weryfikacji i niewpuszczeniu na teren Parku osób o podwyższonej temperaturze ciała - mówi Kojder.

Standardem dla wszystkich pracowników mają być również maseczki ochronne oraz rękawiczki. Personel ma mieć też regularnie mierzoną temperaturę, będą też specjalnie szkolenia dla pracowników "na każdym szczeblu, drogą zdalną".

Rzecznik Energylandii zapewnia też, że park rozrywki stale dezynfekuje "bramki wejściowe, siodełka, poręcze i uchwyty".

df2lgn6

Jeszcze rano w środę 25 marca na stronie internetowej parku można było przeczytać, że data otwarcia to 4 kwietnia. Informacja była zarówno na polskiej, jak i na angielskiej wersji strony.

energylandia
Źródło: energylandia, fot: printscreen

Można było również kupić bilety na sezon 2020. Był również widoczny kalendarz rezerwacji.

Energylandia to największych parków rozrywki w Polsce - oferuje kilkadziesiąt atrakcji na obszarze 35 hektarów. Działa od połowy lipca 2014 w małopolskim Zatorze.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie, filmik? Wyślij go nam na #dziejesie

df2lgn6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
df2lgn6