Trwa ładowanie...
d4hrfxi

Krynica Vitamin ma umowę dostaw do rosyjskiego klienta na kwotę do 5 mln euro

Warszawa, 19.10.2016 (ISBnews) - Krynica Vitamin ma kontrakt na dostawy napojów funkcjonalnych do podmiotu rosyjskiego działającego w branży spożywczej, podała spółka. Wartość kontraktu wynosi do 5 mln euro netto (ok. 21,6 mln zł).

Share
d4hrfxi

"Dostawy realizowane będą na podstawie indywidualnych zleceń określających asortyment, ilość, cenę produktów oraz inne istotne warunki dostaw. Produkty nabywane przez ww. podmiot będą w dalszej kolejności dystrybuowane w Rosji oraz w sześciu krajach Azji Zachodniej i Środkowej" - czytamy w komunikacie.

Całkowita wartość kontraktu została określona na 5 mln euro netto, co stanowi równowartość ok. 21,6 mln zł, przy czym zgodnie z ustaleniami, strony nie są zobowiązane do wykorzystania kwoty w pełnej wysokości, zaznaczono w informacji.

"Kontrakt został zawarty na okres do końca 2016 r. Jeżeli żadna ze stron po upływie ww. terminu nie poinformuje drugiej strony o jego rozwiązaniu to kontrakt ulegnie przedłużeniu na kolejny rok, przy czym liczba możliwych, kolejnych prolongat jest nieograniczona" - czytamy dalej.

Krynica Vitamin jest polskim producentem napojów funkcjonalnych. Obecnie w ofercie spółki przeważają napoje energetyczne, których sprzedaż generuje 90% przychodów spółki. Ponadto grupa posiada szerokie portfolio innych napojów funkcjonalnych, takich jak napoje: izotoniczne, hipotoniczne, napoje wspomagające metabolizm i witaminowe suplementy diety. Grupa specjalizuje się w usługowym rozlewie dla produktów markowych oraz produktów private label dla sieci handlowych.

(ISBnews)

d4hrfxi

Podziel się opinią

Share
d4hrfxi
d4hrfxi