Trwa ładowanie...

"Kto nami rządzi?". "Podobno najbogatszy" polski poseł Marek Jakubiak na spacerze z Łukaszem Mężykiem

Samoloty, spirytus, sarmatyzm i piwo - okazuje się, że to mocne strony posła Kukiz'15 Marka Jakubiaka. W programie "Kto nami rządzi?" pokazał się od innej, niepolitycznej strony. Wrócił na chwilę do dzieciństwa. Zdradził też, kim chciałby zostać, a kim na pewno nie chciałby być.

dds806z
dds806z

- Mieszkałem w sześciometrowym pokoju. W nim miałem 180 sklejonych modeli samolotów - opowiadał Łukaszowi Mężykowi Jakubiak w nowym programie Wirtualnej Polski. Mimo nieformalnych okoliczności - panowie wybrali się na spacer po Muzeum Wojska Polskiego - nie udało się uciec od polityki. - Na pewno byłaby to godność - tak, bez zawahania, polityk Kukiz'15 odpowiedział na pytanie, czy zostałby ministrem obrony narodowej.

Kim nie chciałby być? - Nigdy nie chciałbym zostać Palikotem. Nie dałbym z siebie zrobić zwierzaka - podkreślił. Tłumaczył, że jego zdaniem Palikot "za bardzo poszedł w marketing, przestał być sobą i stał się zwierzakiem medialnym". - Dla lajków i followersów był w stanie wszystko powiedzieć - ocenił Jakubiak.

Jak zaznaczył, wtedy trzeba odejść od polityki. Jednocześnie przyznał, że dzisiaj Palikot nie jest tym Palikotem ze świńską głową.

Jakubiak nie zaprzeczał też, że jest najbogatszym polskim posłem. - Podobno - stwierdził. Jednocześnie podkreślił, że swój majątek zawdzięcza samemu sobie. Dodał, że ma coś z sarmaty. - Coś tam we mnie siedzi - mówił.

Zobacz też inne rozmowy Łukasza Mężyka z politykami w niepolitycznych okolicznościach - z Patrykiem Jakim na bazarze i Cezarym Tomczykiem na siłowni.

Kolejne odcinki programu w każdy czwartek o godz. 9.00 na Wirtualnej Polsce.

dds806z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dds806z