Trwa ładowanie...

"Kto nami rządzi?". "Podobno najbogatszy" polski poseł Marek Jakubiak na spacerze z Łukaszem Mężykiem

Samoloty, spirytus, sarmatyzm i piwo - okazuje się, że to mocne strony posła Kukiz'15 Marka Jakubiaka. W programie "Kto nami rządzi?" pokazał się od innej, niepolitycznej strony. Wrócił na chwilę do dzieciństwa. Zdradził też, kim chciałby zostać, a kim na pewno nie chciałby być.

Share
dsblw1j

- Mieszkałem w sześciometrowym pokoju. W nim miałem 180 sklejonych modeli samolotów - opowiadał Łukaszowi Mężykowi Jakubiak w nowym programie Wirtualnej Polski. Mimo nieformalnych okoliczności - panowie wybrali się na spacer po Muzeum Wojska Polskiego - nie udało się uciec od polityki. - Na pewno byłaby to godność - tak, bez zawahania, polityk Kukiz'15 odpowiedział na pytanie, czy zostałby ministrem obrony narodowej.

Kim nie chciałby być? - Nigdy nie chciałbym zostać Palikotem. Nie dałbym z siebie zrobić zwierzaka - podkreślił. Tłumaczył, że jego zdaniem Palikot "za bardzo poszedł w marketing, przestał być sobą i stał się zwierzakiem medialnym". - Dla lajków i followersów był w stanie wszystko powiedzieć - ocenił Jakubiak.

Jak zaznaczył, wtedy trzeba odejść od polityki. Jednocześnie przyznał, że dzisiaj Palikot nie jest tym Palikotem ze świńską głową.

dsblw1j

Jakubiak nie zaprzeczał też, że jest najbogatszym polskim posłem. - Podobno - stwierdził. Jednocześnie podkreślił, że swój majątek zawdzięcza samemu sobie. Dodał, że ma coś z sarmaty. - Coś tam we mnie siedzi - mówił.

Zobacz też inne rozmowy Łukasza Mężyka z politykami w niepolitycznych okolicznościach - z Patrykiem Jakim na bazarze i Cezarym Tomczykiem na siłowni.

Kolejne odcinki programu w każdy czwartek o godz. 9.00 na Wirtualnej Polsce.

dsblw1j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsblw1j
dsblw1j