Trwa ładowanie...

Kumulacja w Lotto. Wiemy, gdzie padły wygrane

Trzy osoby, które rozbiły w sobotę 40-milionową pulę w Lotto zagrały na chybił trafił - ujawnił Totalizator Sportowy. Najwięcej szczęścia mieli w ostatnim losowaniu Lotto gracze z woj. kujawsko-pomorskiego, bo to właśnie tam padły dwie „szóstki”.

Kumulacja w Lotto. Wiemy, gdzie padły wygraneŹródło: Fotolia, fot: whitelook
d3t71hu
d3t71hu

Trzy osoby, które rozbiły w sobotę 40-milionową pulę w Lotto zagrały na chybił trafił - ujawnił Totalizator Sportowy. Najwięcej szczęścia mieli w ostatnim losowaniu Lotto gracze z woj. kujawsko-pomorskiego, bo to właśnie tam padły dwie "szóstki".

Najmłodszy stażem lottomilioner z Bydgoszczy zagrał w punkcie przy ul. A. G. Siedleckiego 23B. Kupił tam dwa zakłady Lotto Plus za 8 zł. W jednym z nich znalazło się sześć wylosowanych wczoraj liczb: 1, 16, 18, 24, 31, 32. Niewiele brakowało, by była to najwyższa wygrana w Bydgoszczy. Szczęściarz zgarnie bowiem 13 219 619,50 zł. Tymczasem bydgoski rekord, który padł 25 grudnia 2007 roku, wynosi 13 641 628,00 zł.
Szczęście osobie grającej w Toruniu, który ma od 11 kwietnia dziewięciu Lottomilionerów, przyniosła kolektura przy ul. Grudziądzkiej 40. Klient nabył tam dwa zakłady za 6 zł. Jego wygrana jest najwyższą odnotowaną w tym mieście.
Gracz z Szydłowca na Mazowszu po kupon wstąpił do kolektury przy ul. Kolejowej 9. Zakupił tu trzy zakłady Lotto za 9 zł. To druga i najwyższa wygrana w tym mieście.
I jeszcze o wygranych w Lotto Plus. Wylosowane wczoraj w tej grze liczby: 2, 9, 32, 41, 44, 47, znalazły się w zakładzie gracza, który odwiedził kolekturę przy Alei Powstańców Wielkopolskich 102 (Kaufland) w Pile. Dzięki osobie, która wygrała wczoraj milion złotych, Piła zwiększyła swoją obecność na liście lottomilionerów do sześciu pozycji. Druga "szóstka" w Lotto Plus padła w Prudniku (do tej pory cztery wygrane w Lotto). W kolekturze przy ul. Wiejskiej 4 klient nabył trzy zakłady za 12 zł. Zagrał na chybił trafił.

(fot. Lotto)
Źródło: (fot. Lotto)

Zobacz też, ile zarabiają prezesi polskich banków. Oni nie muszą grać w Lotto.

d3t71hu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t71hu