Trwa ładowanie...

Kup rogala i pomóż dzieciom walczącym z nowotworami - akcja #RogaLOVE

11 listopada to nie tylko Święto Niepodległości. Dla poznaniaków to Dzień św. Marcina. W tym roku to także druga edycja akcji #RogaLOVE, z której dochód przeznaczany jest na Stowarzyszenie Dzieciaki Chojraki.

Share
Kup rogala i pomóż dzieciom walczącym z nowotworami - akcja #RogaLOVE
Źródło: PAP
dxabfq9

Zjeść pysznego rogala świętomarcińskiego i przy okazji pomóc dzieciom w walce z rakiem? Brzmi świetnie, a w dodatku można połączyć te rzeczy już drugi raz, ponieważ znowu rusza akcja RogaLOVE.

W okresie od 4 do 17 listopada każdy może zamówić charytatywnego rogala dla siebie, bliskich, znajomych, kolegów z pracy. W ubiegłym roku sprzedano ponad 10 tys. sztuk takich słodkości.

WP.PL
Źródło: WP.PL, fot: RogaLOVE

Tak do udziału w akcji zachęcają organizatorzy - sławne poznańskie rogale nie tylko są pyszne, ale też pomagają.

dxabfq9

Zysk z ich sprzedaży (90 tys. zł) w całości przekazano dla Stowarzyszenia Dzieciaki Chojraki (organizacja pomagająca najmłodszym w walce z nowotworami), wspierając tym samym zebranie wymaganego wkładu własnego na rozpoczęcie budowy nowej kliniki

Zobacz tez: Czy warto "zgrzeszyć" i zjeść pudding z 5 łyżeczkami cukru? Sprawdziliśmy

W tym roku celem jest zebranie brakujących 150 tys. zł na zakup cytofluorymetru, urządzenia służącego do niezwykle szybkiej i trafnej diagnostyki białaczki u dzieci oraz oceny skuteczności dotychczas zastosowanego leczenia onkologicznego.

Sprzedaż rogali-cegiełek odbywa się na stronie e-torty.pl/rogalove

Do wsparcia zbiórki można zachęcać w mediach spolecznościowych, publikując zdjęcie z rogalem i oznaczając je hasztagiem #RogaLOVE na Facebooku lub Instagramie.

Akcję wspiera m.in. zespół Audiofeels.

Autorami inicjatywy są: sklep e-Torty.pl, operator płatności PayU, platforma logistyczna Sendit, kancelaria prawna Answer oraz serwis społecznościowy Wykop.pl.

dxabfq9

Podziel się opinią

Share
dxabfq9
dxabfq9