Trwa ładowanie...
d1y0szf

Kup rogala i pomóż dzieciom walczącym z nowotworami - akcja #RogaLOVE

11 listopada to nie tylko Święto Niepodległości. Dla poznaniaków to Dzień św. Marcina. W tym roku to także druga edycja akcji #RogaLOVE, z której dochód przeznaczany jest na Stowarzyszenie Dzieciaki Chojraki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rogale świętomarcińskie 11 listopada to już tradycja.
Rogale świętomarcińskie 11 listopada to już tradycja. (PAP)
d1y0szf

Zjeść pysznego rogala świętomarcińskiego i przy okazji pomóc dzieciom w walce z rakiem? Brzmi świetnie, a w dodatku można połączyć te rzeczy już drugi raz, ponieważ znowu rusza akcja RogaLOVE.

W okresie od 4 do 17 listopada każdy może zamówić charytatywnego rogala dla siebie, bliskich, znajomych, kolegów z pracy. W ubiegłym roku sprzedano ponad 10 tys. sztuk takich słodkości.

WP.PL

Tak do udziału w akcji zachęcają organizatorzy - sławne poznańskie rogale nie tylko są pyszne, ale też pomagają.

d1y0szf

Zysk z ich sprzedaży (90 tys. zł) w całości przekazano dla Stowarzyszenia Dzieciaki Chojraki (organizacja pomagająca najmłodszym w walce z nowotworami), wspierając tym samym zebranie wymaganego wkładu własnego na rozpoczęcie budowy nowej kliniki

Zobacz tez: Czy warto "zgrzeszyć" i zjeść pudding z 5 łyżeczkami cukru? Sprawdziliśmy

W tym roku celem jest zebranie brakujących 150 tys. zł na zakup cytofluorymetru, urządzenia służącego do niezwykle szybkiej i trafnej diagnostyki białaczki u dzieci oraz oceny skuteczności dotychczas zastosowanego leczenia onkologicznego.

d1y0szf

Sprzedaż rogali-cegiełek odbywa się na stronie e-torty.pl/rogalove

Do wsparcia zbiórki można zachęcać w mediach spolecznościowych, publikując zdjęcie z rogalem i oznaczając je hasztagiem #RogaLOVE na Facebooku lub Instagramie.

Akcję wspiera m.in. zespół Audiofeels.

Autorami inicjatywy są: sklep e-Torty.pl, operator płatności PayU, platforma logistyczna Sendit, kancelaria prawna Answer oraz serwis społecznościowy Wykop.pl.

d1y0szf

Podziel się opinią

Share

d1y0szf

d1y0szf