Trwa ładowanie...
desgzmg

Kurczaki zza krat - tak zjemy w KFC. Wszystko przez rozrabiających klientów

To nie żadna społeczna akcja ani działanie artystyczne. Klienci jednego z KFC w Wielkiej Brytanii obsługiwani są przez metalowe barierki, a wszystko dla... bezpieczeństwa pracowników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Myślicie, że praca w fastfoodzie jest bezpieczna? Okazuje się, że nie w Wielkiej Brytanii.
Myślicie, że praca w fastfoodzie jest bezpieczna? Okazuje się, że nie w Wielkiej Brytanii. (flickr.com, Fot: Mike Mozart)
desgzmg

Skrzydełka były źle wysmażone? A może obsługa pomyliła sos? Tego już się prawdopodobnie nie dowiemy, jednak faktem jest, że jeden z pracowników KFC w Chelmsley Wood niedaleko Birmingham został zaatakowany przez klientkę restauracji która przeskoczyła przez ladę.

    Forum
(Forum, Fot: Forum)

Z tego powodu w fastfoodzie zostały zainstalowane metalowe barierki, widoczne na powyższym zdjęciu, oddzielające klientów od obsługi. Są na tyle wąskie, aby zapewnić pracownikom bezpieczeństwo i na tyle szerokie, aby przeszedł przez nie największy kubełek skrzydełek oferowany przez KFC.

desgzmg

Okazuje się, że wspomniany wyżej atak nie był odosobnionym przypadkiem. - To dla naszego bezpieczeństwa, wszystko przez bójki, które tutaj się dzieją - powiedział jeden z pracowników KFC brytyjskiemu "Daily Mail".

Zobacz też: Spróbowali najdłuższy kebab w Polsce. Ma aż 100 cm

Jak donosi tabloid, przez ostatni rok w okolicy doszło do 8 incydentów zakłócania porządku oraz aż 19 przypadków przemocy na tle seksualnym. Oczywiście mowa tu o zgłoszonych sprawach, można się tylko domyślać, ile było tych niezgłoszonych. Wiele komentarzy w sieci wskazuje na to, że nie jest to bezpieczne miejsce i inne okoliczne lokale także mają różne rozwiązania mające na celu poprawić bezpieczeństwo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

desgzmg

Podziel się opinią

Share
desgzmg
desgzmg