Trwa ładowanie...
d49po0d

Kurs Air Market wyniósł na otwarciu w debiucie na NC 2,9 zł

25.10. Warszawa (PAP) - Kurs akcji spółki Air Market, działającej w segmencie internetowych usług platform lotniczych, nie zmienił się na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku...

d49po0d
d49po0d

25.10. Warszawa (PAP) - Kurs akcji spółki Air Market, działającej w segmencie internetowych usług platform lotniczych, nie zmienił się na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect. Akcje kosztowały 2,9 zł.

W ramach oferty private placement objętych zostało ponad 150 tys. akcji serii B, stanowiących 9,21 proc. kapitału spółki. Spółka pozyskała z oferty około 0,5 mln zł.

Środki z emisji przeznaczone będą na technologiczny rozwój platformy e-usług dla podmiotów z branży biznesowych lotów czarterowych.

Spółka Air Market powstała w styczniu 2009 r. Właścicielem firmy jest notowana na giełdzie we Frankfurcie brytyjska spółka holdingowa AerFinance.

d49po0d

Air Market tworzy biznesowe aplikacje internetowe dla podmiotów działających w branży lotnictwa dyspozycyjnego. Swoim klientom spółka oferuje platformę e-usług, która integruje trzy serwisy: charterly - flagowy projekt spółki, wyszukiwarka lotów czarterowych dla brokerów i operatorów lotniczych, AviHR - portal pośredniczący w procesach rekrutacyjnych branży lotniczej i AviListings - serwis z ofertami kupna i sprzedaży samolotów oraz części lotniczych.(PAP)

pel/ ana/

d49po0d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49po0d