Trwa ładowanie...
d4a8d4z

Liczba klientów LiveChat wzrosła do 12,28 tys. na 1 października

Warszawa, 02.10.2015 (ISBnews) - Liczba klientów LiveChat Software powiększyła się do 12 284 firm z całego świata, podała spółka na podstawie danych pochodzących z systemów sprzedaży na dzień 1 października. Liczba klientów wzrosła o 367 firm w ciągu miesiąca i o 3 582 w ciągu roku.

Share
d4a8d4z

"Przekroczyliśmy kolejny poziom i pracujemy nad tym, żeby kolejne tysiące firm dołączały do nas jak najszybciej" - powiedział prezes Mariusz Ciepły, cytowany w komunikacie.

Spółka zaznacza, że jej oferta jest skierowana do klientów biznesowych. Przychód generowany przez poszczególnych klientów różni się w zależności od wybranego planu abonamentowego oraz liczby stanowisk wykupionych przez klienta, podano również.

Firmy i instytucje wykorzystują rozwiązanie LiveChat do bezpośredniego kontaktu z osobami odwiedzającymi ich strony internetowe, w tym m.in. do wsparcia sprzedaży. Rozwiązanie oferuje też szereg dodatkowych narzędzi umożliwiających m.in. analizę ruchu na stronie, zachowania klientów czy jakość pracy konsultantów.

d4a8d4z

LiveChat Software oferuje swoje rozwiązanie w modelu SaaS (Software as a Service - oprogramowanie jako usługa) i dzięki temu jest firmą globalną. Najważniejszy dla niej rynek to USA, w Polsce generuje tylko kilka procent sprzedaży. Rozwiązania polskiej firmy wykorzystują m.in. takie marki jak: Orange, Adobe, Samsung, Pizza Hut, Macy's, PBS, NetApp i wiele innych, urzędy (w tym amerykański Departament Stanu), uczelnie (Stanford University), a nawet kluby sportowe (m.in. Vancouver Canucks). Spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w kwietniu 2014 r.

(ISBnews)

d4a8d4z

Podziel się opinią

Share
d4a8d4z
d4a8d4z