Trwa ładowanie...

Lidl wprowadza promocję dla dużych rodzin. Co można kupić taniej?

Od wtorku posiadacze Karty Dużej Rodziny zapłacą w Lidlu za część produktów 10 proc. mniej. To już kolejna sieć handlowa, która dołącza do programu rabatów dla rodzin wielodzietnych. W zeszłym miesiącu minister rodziny zapowiedziała, że program będzie rozszerzany.

Lidl wprowadza promocję dla dużych rodzin. Co można kupić taniej?Źródło: Materiały prasowe, fot: Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
dfcqx0y
dfcqx0y

To już kolejne podejście Lidla do zniżek dla dużych rodzin. W kwietniu posiadacze karty mogli otrzymać rabat w wysokości 10 proc. na świeże owoce i warzywa oferowane w ramach Ryneczku Lidla, bakalie i mąki. Promocja była ważna tylko od 3 do 30 kwietnia. Informacja o kolejnym rabacie pojawiła się w nowej gazetce sieci.

WP.PL
Źródło: WP.PL, fot: WP.PL

Zniżki na Kartę Dużej Rodziny będą dotyczyły świeżych warzyw i owoców, pieczywa, artykułów chemicznych, nabiału, wody i produktów dla dzieci. Jest jednak haczyk. Tym razem też oferta jest ograniczona w czasie. Promocja skończy się 30 września.

Rok programu Rodzina 500+. Zobacz, jakie zmiany nas czekają

W połowie czerwca minister rodziny Elżbieta Rafalska zapowiedziała, że nowa grupa uprawnionych otrzyma Karty Dużej Rodziny. - Od 2019 roku chcemy powiększyć grono uprawnionych o osoby, które w przeszłości prowadziły rodziny wielodzietne - wyjaśniła minister Rafalska.

W Polsce jest 376 tysięcy rodzin, które mają więcej niż dwoje dzieci. To 14 proc. wszystkich rodzin. Do tej pory wydano blisko 1,7 mln Kart Dużej Rodziny. Zniżki i rabaty można otrzymać w około 2 tysiącach instytucji i firm.

Wśród sieci handlowych kartę honoruje np. Carrefour, który przyznaje 10-proc. rabat na zakupy o wartości powyżej 50 zł. Rabat otrzymuje się w formie kuponu, który można zrealizować przy następnych zakupach. Rabat jednak nie jest naliczany od alkoholu czy papierosów. Karta ma być też honorowana w sklepach sieci Simply Market. W sklepach Piotr i Paweł posiadacze karty zapłacą 5 proc. mniej.

dfcqx0y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfcqx0y