Trwa ładowanie...

Lidl wycofuje produkt. Może wywołać pożar w domu

Lidl informuje o wycofaniu z rynku suszarki spożywczej. Jak podaje, może się ona zapalić i wywołać w domu pożar. Klienci, którzy kupili produkt mogą go oddać w dowolnym sklepie.

Lidl wycofuje produkt. Może wywołać pożar w domu
dy2jdme

Chodzi o suszarkę spożywczą Silvercrest SDA 260 A1, czyli marki własnej produktów elektrycznych Lidla. To, czy mamy wadliwy sprzęt, możemy sprawdzić po tabliczce znamionowej. Suszarki mogące wywołać pożar mają numer 111549. Tabliczka znajduje się na spodzie suszarki.
Z rynku suszarkę wycofuje firma Targa GmbH, która sprowadziła ją z Azji dla Lidla.

Firma Targa GmbH prosi wszystkich klientów o nie używanie przedmiotowego produktu oraz o jego natychmiastowy zwrot - głosi komunikat zamieszczony na stronie internetowej Lidla.

Artykuł był sprzedawany od 10 sierpnia 2015 roku - nabyć mogli go więc grzybiarze czy osoby suszące owoce na zimę. Lidl gwarantuje, że produkt można oddać w dowolnej jego placówce i to bez paragonu. Sklep oczywiście zwróci pieniądze.

Wycofanie suszarki spożywczej to kolejna tego typu akcja w Lidlu. Ostatnio sklep prosił o zwrot ciasta, bo jeden z klientów znalazł w produkcie fragment noża tapicerskiego. Wcześniej wycofywano z rynku też m.in. lampki.

dy2jdme
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy2jdme