Trwa ładowanie...

Linie Emirates rekrutują personel pokładowy w Polsce

Spotkania rekrutacyjne odbędą się w styczniu w Warszawie i Gdańsku. Warto spróbować. Ci, którym się powiedzie, na pewno nie będą rozczarowani. Czeka ich przygoda życia
Share
Linie Emirates rekrutują personel pokładowy w Polsce
Źródło: PAP/EPA
d1ok4a8

Poszukiwani są zaangażowani pracownicy o szerokich horyzontach, cechujących się chęcią pomocy i przyjaznym usposobieniem oraz dbających o najwyższą jakość obsługi. Kandydaci muszą mieć ukończone minimum 21 lat i przynieść na spotkanie rekrutacyjne życiorys (CV) w języku angielskim oraz aktualne zdjęcie.

Szanse na zatrudnienie wydają się spore. Tylko w 2013 roku przewoźnik planuje zatrudnić aż 3800 nowych członków personelu pokładowego. Jak przekonują przedstawiciele Emirates , linie oferują szerokie i różnorodne możliwości zatrudnienia, a ich obecny personel pokładowy liczy ponad 16 000 osób wywodzących się z ponad 130 narodowości.

Emirates już wkrótce rozpoczynają bezpośrednie loty do Polski. Począwszy od 6 lutego 2013 roku samoloty przewoźnika kursować będą codziennie na trasie z Dubaju do Warszawy.

Spotkania rekrutacyjne odbędą się w Warszawie: 19 stycznia, godzina 9:00, hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79 i Gdańsku: 25 stycznia, godzina 9:00, Hotel Hilton, ul. Targ Rybny 1.
Jest możliwość wcześniejszej rejestracji online na Dzień Otwarty oraz uzyskania potrzebnych informacji na temat kariery w linii Emirates na stronie internetowej przewoźnika: www.emirates.com/careers

(JK), WP.PL

d1ok4a8

Podziel się opinią

Share
d1ok4a8
d1ok4a8