Trwa ładowanie...
d32tozt
28-01-2016 10:00

Lokum Deweloper oddał do użytku III etap osiedla Lokum da Vinci we Wrocławiu

Warszawa, 28.01.2016 (ISBnews) - Lokum Deweloper oddał do użytku III etap osiedla Lokum da Vinci obejmujący 90 mieszkań, poinformowała spółka.

d32tozt
d32tozt

"Lokum da Vinci to jeden z projektów cieszących się największym zainteresowaniem klientów. Potwierdzają to wyniki sprzedaży trzeciego etapu - w zaledwie dziewięć miesięcy od wprowadzenia do oferty niemal wszystkie mieszkania zostały wykupione" - powiedział prezes Bartosz Kuźniar, cytowany w komunikacie.

Obecnie w realizacji jest IV i zarazem ostatni etap Lokum da Vinci obejmujący jeden, czternastopiętrowy budynek ze 183 mieszkaniami, z których 20% znalazło już nabywców. Budowa IV etapu ma zakończyć się w IV kwartale 2016 r. Lokum da Vinci to kompleks zlokalizowany w zachodniej części Wrocławia, pomiędzy ulicami Drzewieckiego i Bajana.

"Łącznie osiedle obejmie 682 nowoczesne mieszkania, z czego 499 zostało już zrealizowanych. Inwestorem i generalnym wykonawcą jest Lokum Deweloper" - czytamy w komunikacie.

Lokum Deweloper to deweloper mieszkaniowy z Wrocławia. Od grudnia 2014 r. jego obligacje są notowane na rynku Catalyst. W grudniu 2015 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW.

(ISBnews)

d32tozt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32tozt