Losowanie Eurojackpot. Wielka kumulacja wciąż nie została rozbita

Za nami kolejne losowanie Eurojackpot. 10 sierpnia szczęśliwymi numerami okazały się 4, 15,17, 21, 23, (6, 7). Do rozbicia była wielka kumulacja – aż 120 mln złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najwyższa ostatnio nagroda w Eurojackopt w Polsce to nieco ponad 2 miliony złotych
Najwyższa ostatnio nagroda w Eurojackopt w Polsce to nieco ponad 2 miliony złotych (Fotolia)
WP

Nikt nie rozbił wielkiej kumulacji. Dwie osoby zgarnęły natomiast nagrody czwartego stopnia (po 318 173.70 zł)

Ostatnia wielka wygrana padła miesiąc temu. 6 lipca szczęśliwiec, który zagrał w punkcie LOTTO przy ulicy Jana Pawła II 26 w Kaźmierzu (woj. wielkopolskie), wygrał 4 987 999,10 zł. Warto dodać, że w tej kwocie jest zawarta nadwyżka wynikająca z korzystnej wymiany kursowej złotego na euro, która wyniosła 605 073,40 zł. Była to czwarta najwyższa odnotowana w Polsce w Eurojackpot.

Jak grać?

WP

Gracz wykupuje kupon o wartości 12,5 zł. Można to zrobić w jednej z tysięcy kolektur w Polsce lub przez internet. Następnie należy wytypować pięć z pięćdziesięciu liczb podstawowych (Eurojackpot) oraz dwie ze specjalnych (Euronumery). Zakres tych ostatnich to od 1 do 10.

Lotek udostępni gry i loterie przez internet

Pula nagród w Eurojackpot jest podzielona na dwanaście kategorii i może osiągnąć wartość od 10 do 90 mln euro, w zależności od tego, czy komuś uda się odgadnąć daną kombinację liczb. Szanse na główną wygraną w Eurojackpot to 1 do 95 344 200. Losowanie odbywa się w każdy piątek w Helsinkach. Transmisja jest dostępna w internecie.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
WP
WP