Trwa ładowanie...

Loteria Paragonowa debiutuje podczas Lata z Radiem

Akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów ma nakłonić Polaków do brania paragonów i zwiększyć wpływy do budżetu.

Share
Loteria Paragonowa debiutuje podczas Lata z Radiem
Źródło: Eastnews, fot: BRYKCZYNSKI/REPORTER/EAST NEWS
dkvhnwv

Loteria Paragonowa dołącza do Lata z Radiem. Akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów ma nakłonić Polaków do brania paragonów i zwiększyć wpływy do budżetu.

Przedstawiciel biura prasowego Ministerstwa Finansów Paweł Jurek wyjaśnia, że podczas koncertów Lata z Radiem pracownicy resortu pomogą na przykład zarejestrować paragon. Dziś w Solcu Kujawskim będą obecni od godziny 16 do końca koncertów. Jutro odwiedzą Inowrocław. Uczestnicy imprez Lata z Radiem będą mogli wziąć udział w zabawach i konkursach z nagrodami.

Łącznie urzędnicy resortu finansów będą w dziesięciu miejscowościach. W lipcu są to jeszcze Miastko na Pomorzu i Rabka Zdrój w Małopolsce. W sierpniu Lato z Radiem wraz z Loterią Paragonową zawitają między innymi do Kalisza, Augustowa czy Grajewa.
Od początku akcji Polacy zarejestrowali ponad 96 milionów rachunków.

Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która rozpoczęła się 1. października ubiegłego roku. Żeby wziąć w niej udział, należy wziąć paragon od sprzedawcy na minimum 10 złotych i zarejestrować go na stronie internetowej www.loteriaparagonowa.gov.pl.

dkvhnwv

Podziel się opinią

Share
dkvhnwv
dkvhnwv