Trwa ładowanie...

Loteria paragonowa. Ostatni dzień na rejestrację

Paragony w loterii można rejestrować już tylko w piątek (31 marca) do końca dnia. Od soboty formularz rejestracyjny na stronie internetowej loterii zostanie zablokowany. Ostatnie losowanie nagród odbędzie się w kwietniu, a losowanie dodatkowe w czerwcu 2017 r.

Share
Loteria paragonowa. Ostatni dzień na rejestrację
Źródło: PAP, fot: Darek Delmanowicz
d2u1407

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja mająca przypominać o obowiązku posiadania kas fiskalnych przez polskie firmy i zachęcać Polaków do odbierania paragonów. Do końca listopada zarejestrowano w niej 32 mln dowodów zapłaty.

Zgłoszenia w Narodowej Loterii Paragonowej można rejestrować już tylko w piątek do końca dnia przez formularz na stronie loterii oraz przez aplikację mobilną. Po północy możliwość rejestracji zostanie zablokowana.

Losowania nagród potrwają jeszcze do czerwca

Zostały jeszcze trzy ostatnie losowania nagród:

d2u1407

- 18 kwietnia - na antenie TVP 3 odbędzie się losowanie nagrody głównej, czyli Opla Astry, spośród wszystkich paragonów zarejestrowanych w marcu oraz losowanie nagrody specjalnej, czyli Opla Insignii, spośród paragonów za paliwo z całego ostatniego kwartału,

- 28 kwietnia w internecie odbędzie się losowanie 6 Notebooków Lenovo oraz 5 iPadów Air2, spośród wszystkich paragonów zarejestrowanych w marcu,

- 19 czerwca w internecie odbędzie się losowanie dodatkowe.

Zasady udziału w loterii

Uczestnicy loterii muszą być pełnoletni, kupić towar lub usługę za minimum 10 zł, a otrzymany paragon fiskalny zarejestrować na stronie loterii lub przez aplikację mobilną w miesiącu zakupu. Wszystkie paragony zarejestrowane w danym miesiącu biorą udział w losowaniu Opla Astry oraz sprzętu elektronicznego. W losowaniu Opla Insignii biorą udział ci uczestnicy, którzy rejestrują paragony z aktualnie premiowanej branży specjalnej (do końca marca 2017 r. to branża paliwowa).

d2u1407

Podziel się opinią

Share
d2u1407
d2u1407