Trwa ładowanie...
dklkmss

MAC: patronat nad obchodami Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego (komunikat)

...

dklkmss
dklkmss

08.05. Warszawa - MAC informuje:

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji objęło patronatem merytorycznym obchody Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego 2013 (ŚDSI).

Michał Boni, minister administracji i cyfryzacji objął patronat merytoryczny nad tegorocznymi obchodami Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego. Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji udzieliło także patronatu honorowego nad konferencją "Nowoczesne technologie cyfrowe w edukacji" oraz Ogólnopolskim Konkursem Informatycznym - Edukacja z Panem T.I.K.iem: "Bezpieczny w sieci - powiedz to innym!".

Organizacja obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego w Polsce stanowi wypełnienie rezolucji Zgromadzenia ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych z dnia 27 marca 2006 r., ustanawiającej dzień 17 maja Światowym Dniem Społeczeństwa Informacyjnego.

dklkmss

Na obchody ŚDSI składają się m.in. konferencje, seminaria, publiczne debaty oraz imprezy edukacyjno-integracyjne. Merytoryczna treść imprez obejmuje szeroki zakres zagadnień o fundamentalnym znaczeniu dla rozwoju społeczeństwa informacyjnego.

Podobnie jak w latach ubiegłych, imprezy składające się na obchody ŚDSI 2013 w Polsce są otwarte dla wszystkich, którym bliska jest idea społeczeństwa informacyjnego.

Szczegółowe informacje: http://sdsi.pti.org.pl http://mac.gov.pl

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ stav/

dklkmss
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dklkmss