Trwa ładowanie...
d35b17j

Maflow z grupy Boryszewa pozyskał w ośmiu miesiącach tego roku 27 nowych kontraktów

27.09. Warszawa (PAP) - Maflow z grupy Boryszew pozyskał w ciągu ośmiu miesięcy tego roku 27 kontraktów, które zapewnią spółce przychody do 2023 roku - poinformował Boryszew w...

Share
d35b17j

27.09. Warszawa (PAP) - Maflow z grupy Boryszew pozyskał w ciągu ośmiu miesięcy tego roku 27 kontraktów, które zapewnią spółce przychody do 2023 roku - poinformował Boryszew w piątkowym komunikacie prasowym.

Boryszew podał, że nowe kontrakty motoryzacyjne zostały zawarte przez Maflow z Grupą Volksvagena, Jaguar Landrover, BMW, Renault, Paccar Group, oraz Volvo Car.

"Pozyskane przez nas projekty zapewniają przychody Boryszew S.A. oddział Maflow do 2023 r. Warto jednak pamiętać o specyfice branży motoryzacyjnej - najwyższe marże uzyskiwane są w pierwszych latach kontraktów. Dlatego też chcąc utrzymać pożądaną rentowność musimy walczyć o kolejne nominacje" - powiedział, cytowany w komunikacie prasowym, Paweł Surówka, członek zarządu Boryszew odpowiedzialny za rozwój motoryzacyjnej części grupy.

Maflow to firma zajmująca się produkcją przewodów klimatyzacyjnych do samochodów. Boryszew kupował zakłady Maflow zlokalizowane w Europie, Azji i Ameryce Południowej w 2010 i 2011 roku.

Największym klientem Maflow jest obecnie grupa VW zapewniająca spółce około 40 proc. obrotów. (PAP)

kuc/ jtt/

d35b17j

Podziel się opinią

Share
d35b17j
d35b17j