Trwa ładowanie...
duwlb96
17-01-2017 09:22

Marcin Jabłoński został powołany na prezesa Arena.pl

Warszawa, 17.01.2017 (ISBnews) - Rada nadzorcza Arena.pl powołała Marcina Jabłońskiego na stanowisko prezesa, poinformowała spółka.  Do tej pory Jabłoński zasiadał w zarządzie z ramienia rady nadzorczej i brał udział w tworzeniu strategii platformy sprzedażowej Arena.pl, podano także.

duwlb96

"Miniony rok był dla naszej spółki bardzo intensywny. Uruchomiliśmy naszą platformę dla użytkowników, przetestowaliśmy szereg rozwiązań i zebraliśmy dane potrzebne do dalszego rozwoju. Wyniki współpracy z kupującymi, jak i sprzedającymi pokazały nam, iż na polskim rynku przy zachowaniu odpowiedniej strategii biznesowej, jest ciągle jeszcze miejsce obok Allegro.pl, dla alternatywnej platformy handlowej. Chcę bardzo podziękować Michałowi Kowalskiemu za ogromny wkład, który wniósł w rozwój spółki" - powiedział Jabłoński, cytowany w komunikacie.

Marcin Jabłoński zastąpił Michała Kowalskiego, który odchodzi z zarządu z powodów osobistych. W skład zarządu w roli wiceprezesa spółki powołano także Sławomira Kubickiego, wieloletniego współpracownika Jabłońskiego w ramach Grupy Allegro, podano także.

"Marcin Jabłoński posiada ponad 14-letnie doświadczenie w branży e-Commerce. Jest współtwórcą oraz wieloletnim CEO międzynarodowej Grupy PayU, należącej do Allegro, gdzie przez ponad 10 lat odpowiadał wraz ze swoim kilkudziesięcioosobowym zespołem za tworzenie koncepcji biznesowej, licencjonowanie spółek oraz strategię rozwoju międzynarodowego dla spółek z grupy" - czytamy w komunikacie.

Obecnie Jabłoński zaangażowany jest w branżę e-Commerce, projekty z dziedziny innowacji medycznych oraz z ramienia rady nadzorczej odpowiedzialny za strategię platformy Arena.pl, podano również.

Arena.pl S.A. to właściciel pierwszej na świecie platformy zakupowej opartą o ideę współwłasności. Spółka jest notowana na NewConnect.

(ISBnews)

duwlb96
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duwlb96