Trwa ładowanie...
monsterpolska.pl
formuła 1

Marussia F1 Team rekrutuje z Monsterem

Marussia F1 Team we współpracy z Monster.com poszukują talentów na międzynarodową skalę

Share
Marussia F1 Team rekrutuje z Monsterem
d1hb6gc

Nowy Jork, 7.02.2012 - Zespół Formuły 1 Marussia wraz z Monster.com®, światowym liderem rekrutacji online, będącym flagową marką Monster Worldwide, Inc., poszukuje utalentowanych osób do swojego zespołu. Do załogi dołączą nowi pracownicy, którzy wesprą zespół Marussia F1 technicznie oraz organizacyjnie.

Dzięki współpracy z Monster.com szansę na pracę u boku najlepszych specjalistów w międzynarodowym zespole otrzymają wyjątkowe osoby, która spełnią wymagania. Aby spróbować, wystarczy złożyć swoją aplikację.

Wśród ofert pracy w Marussia F1 Team są cztery wyjątkowe stanowiska oznaczone jako „Cool Jobs”, na które rekrutację poprowadzi Monster, a o pracę będą mogli ubiegać się kandydaci z całego świata, w tym pasjonaci F1 z Polski. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu Monstera w postaci Talent Management Suite poszukiwanie pracowników będzie efektywne i bezproblemowe.

d1hb6gc

„Cool Job” to m.in. specjalista do spraw aerodynamiki, który będzie mógł odegrać istotną rolę w rozwoju najnowszej generacji samochodu zespołu Marussia F1. Osoba, która wygra rekrutację, będzie pracowała w centrum technologicznym załogi Marussia F1 w Banbury w Anglii. Posada w czeka od połowy kwietnia. Zainteresowani kandydaci powinni jak najszybciej aplikować korzystając ze strony monstercooljobs.com.

Oprócz czterech promowanych międzynarodowo „Cool Jobs”, poszukujący pracy z Unii Europejskiej będą mogli aplikować na około 40 innych stanowisk w Marussia F1 Team.

Andy Webb, dyrektor generalny Marussia F1 mówi: „Monster to wyjątkowy współpracownik na liście oficjalnych partnerów Marussia F1 Team. Formuła 1 jest sportem motorowym, opartym na technologii, ale potrzebujemy utalentowanych ludzi, którzy przyczynią się do rozwoju. Współpraca z międzynarodowym portalem kariery jakim jest Monster.com umożliwi nam dotarcie do szerszego kręgu wykwalifikowanych specjalistów, wykorzystując globalny zasięg Monstera i jego precyzyjną technologię dobierania kandydatów”.

Katie Allen, dyrektor HR, Marussia F1 Team, dodaje: „Współpraca z Monsterem pozwoli nam w szybki i efektywny sposób dotrzeć do zdolnych i ambitnych osób, co jest niezbędne w konkurencyjnym środowisku jakim jest F1. Będąc małym zespołem, z chęcią użyjemy Talent Management Suite w celu profesjonalnego i efektywnego zarządzania naszą rekrutacją i planami, dzięki czemu nasz dział HR będzie mógł skupić się na pracownikach oraz wsparciu działań biznesowych”.

d1hb6gc

Ted Gilvar, wiceprezes, Szef Marketingu Międzynarodowego Monster.com podkreśla: „Bardzo się cieszymy, że możemy pracować z Marussia F1 Team. Jesteśmy pewni, że nasz międzynarodowy zasięg, w połączeniu z unikalną technologią dopasowania, pomogą zespołowi znaleźć wyjątkowe osoby”.

Marussia F1 Team Social Media Driver Contest

Monster i zespół Marussia F1 dadzą fanom z różnych krajów szansę, by podejrzeć jak pracuje blogger zespołu podczas ważnego wyścigu, a także doświadczyć pełnej skali emocji z pierwszej ręki. Zdobywcy nagrody będą pomagać w relacjonowaniu zarówno wyścigu, jak i wydarzeń zza kulis. Więcej szczegółów wkrótce.

d1hb6gc

Podziel się opinią

Share
d1hb6gc
d1hb6gc