Trwa ładowanie...
d2jubch

Marvipol oczekuje dwucyfrowych wzrostów sprzedaży w 2016 r.

Warszawa, 07.01.2016 (ISBnews) - Marvipol chce w 2016 r. osiągnąć wysokie dwucyfrowe wzrosty sprzedaży w segmentach deweloperskim i motoryzacyjnym, poinformował prezes Mariusz Książek.

Share
d2jubch

"Celem grupy na 2016 r. będzie wypracowanie, zarówno w biznesie deweloperskim jak i motoryzacyjnym, wysokich dwucyfrowych wzrostów sprzedaży" - powiedział Książek, cytowany w komunikacie.

W 2016 r. spółka planuje rozpocząć budowę i sprzedaż mieszkań w projekcie Riviera Park niedaleko Kanału Żerańskiego, wystartować z inwestycją na bliskim Bemowie oraz uruchomić kolejny etap osiedla Central Park Ursynów.

"W segmencie motoryzacyjnym wydarzeniem roku będzie premiera Jaguar F-Pace, pierwszego SUV w historii marki Jaguar, który powinien stać się jednym z naszych bestsellerów. Głęboko wierzymy w możliwości rozwoju marki Jaguar Land Rover na polskim rynku, stąd w 2016 r. rozpoczniemy budowę nowego przedstawicielstwa Jaguar Land Rover w Warszawie" - dodał prezes.

d2jubch

W 2015 r. Marvipol zawarł 600 umów sprzedaży mieszkań, więcej niż zakładał plan sprzedażowy na ten rok. W segmencie motoryzacyjnym sprzedano 1,27 tys. samochodów Jaguar i Land Rover, o 14% więcej niż w 2014, dotychczas najlepszym w historii roku.

Marvipol to jeden z największych warszawskich deweloperów, jest też importerem i dystrybutorem samochodów. Marvipol jest notowany na GPW od 2008 r.

(ISBnews)

d2jubch

Podziel się opinią

Share
d2jubch
d2jubch