Trwa ładowanie...
d1txebz

Marvipol planuje zakup działki za 40 mln zł

18.08. Warszawa (PAP) - Marvipol planuje nabyć działkę, na której przewidziano projekt mieszkaniowy na 50 tys. metrów kw. PUM. W tej sprawie spółka podpisała list intencyjny, w...

Share
d1txebz

18.08. Warszawa (PAP) - Marvipol planuje nabyć działkę, na której przewidziano projekt mieszkaniowy na 50 tys. metrów kw. PUM. W tej sprawie spółka podpisała list intencyjny, w ramach ktorego będą negocjowane warunki nabycia. Cena działki została określona na 40 mln zł - poinformował Marvipol w komunikacie.

"W oparciu o postanowienia zawarte w treści Listu Emitent będzie prowadził z oferentem, na zasadzie wyłączności w okresie obowiązywania Listu, negocjacje mające na celu określenie warunków nabycia przez Emitenta prawa użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiącej usytuowaną w Warszawie działkę gruntu, na której przewidziano projekt mieszkaniowy na ca. 50 tys. metrów kw. PUM, dla którego wydana została prawomocna decyzja o pozwoleniu na budowę" - napisano w komunikacie.

"Cena przedmiotu transakcji została w treści Listu określona na kwotę netto 40.000.000 zł" - dodano.

Spółka podała, że termin ważności listu, przed upływem którego powinna zostać zawarta umowa sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości, został ustalony na dzień 10 września 2010 r. (PAP)

pam/ gor/

d1txebz

Podziel się opinią

Share
d1txebz
d1txebz