Trwa ładowanie...
Artykuł poleca Allegro

Masz Allegro Smart? Możesz wziąć udział w największym internetowym festiwalu promocji

Smart! Week to tydzień największych promocji na Allegro. Kto może skorzystać z gigantycznych obniżek i ciekawych ofert? Każdy, kto posiada usługę Allegro Smart! Akcja zakończy się 4 października. Miliony produktów już szykują się do drogi.

Share
Aby wziąć udział w tygodniu wyprzedaży należy aktywować usługę Allegro Smart! Aby wziąć udział w tygodniu wyprzedaży należy aktywować usługę Allegro Smart!
d1756vf

Allegro Smart! to jeden najpopularniejszych programów lojalnościowych w Polsce skierowany do osób, które robią zakupy w sieci, a dokładnie na Allegro.

Zasada subskrypcji jest prosta – im więcej robimy zakupów, tym większe mamy oszczędności. Usługa bowiem zwraca się w całości, gdy nabędziemy produkty na platformie jedynie 3 lub 4 razy. Każde kolejne zamówienie to dla nas wartość dodana. Dla porównania, jedna dostawa na Allegro to kilkanaście złotych. Abonament zwróci się więc bardzo szybko.

Allegro Smart! ma nieco ponad dwa lata, ale przez ten czas zdobyła sporą popularność. Doceniło ją już 2,1 mln użytkowników spośród 12,3 mln aktywnych kupujących.

d1756vf

I właśnie dzięki bezpłatnej wysyłce - tylko w pierwszym półroczu tego roku kupujący zaoszczędzili 540 mln zł, a od uruchomienia programu w 2018 roku łącznie ponad 1 mld zł.

Jedna usługa, wiele możliwości

Allegro Smart! to jedna usługa, która ma dwa modele zakupu – roczny abonament w cenie 49 zł i miesięczny za 8,99 zł. Ten drugi wariant skierowany jest do osób, które zakupy robią sporadycznie, albo są wielbicielami krótkoterminowych zobowiązań.

Największe oszczędności daje roczny abonament, ponieważ za tę sumę mamy zagwarantowaną nielimitowaną liczbę darmowych dostaw.

Żeby skorzystać z bezpłatnej dostawy wystarczy u jednego sprzedawcy zrobić zakupy za 40 zł. Gdy wartość zakupów przekroczy 100 zł, wtedy możemy skorzystać z darmowej usługi kurierskiej.

d1756vf

Poza tym, dzięki tej usłudze klienci mają dostęp do codziennych promocji, przedsprzedaży biletów na najatrakcyjniejsze koncerty, spektakle i wydarzenia dostępne na eBilet, a także do ofert specjalnych podczas festiwali zakupowych.

I taki właśnie festiwal już po raz drugi ma miejsce na przełomie września i października.

Miliony tańszych produktów

Czego można się spodziewać po Smart! Week? Przede wszystkim obniżek na miliony produktów, średnio 30-50 proc., a w niektórych przypadkach nawet – 70 proc. Tydzień zakupowo-promocyjny jest naprawdę gorącym okresem dla łowców okazji.

Klienci mogą w tym czasie nabyć szerokie spektrum towarów – począwszy od zabawek, ubrań, butów, poprzez biżuterię, galanterię skórzaną, aż po specjalistyczne narzędzia, sprzęt RTV a także produkty spożywcze i środki czystości. Każdy znajdzie coś dla siebie.

To już druga edycja promocyjnego tygodnia. W ubiegłym roku - jesienią - odbyła się premiera tego wydarzenia. Wówczas sklepy przygotowały 35 tysięcy ofert, czyli prawie 200 milionów sztuk przecenionych produktów. W tym roku akcja również cieszy się ogromnym zainteresowaniem kupujących. Wśród topów sprzedażowych Allegro Smart! Week znalazła się przede wszystkim elektronika. W ciągu 7 minut sprzedało się 2 000 sztuk telefonu Xiaomi Redmi Note 9 Pro. 1500 z 3000 konsol Playstation 4 Slim wyprzedało się w minutę! Jednocześnie warto podkreślić, że dzięki dużej liczbie dostępnych sztuk, użytkownicy Allegro mogli kupić konsole przez cały dzień. W cenie zdecydowanie najniższej na rynku. Popularne są także akcesoria samochodowe (narzędzia, alkomaty). W czasie akcji sprzedało się też już 5000 skrzynek narzędziowych, blisko 4000 pieluch i niezliczona ilość środków czystości.

d1756vf

Bądź czujny, złapiesz świetną okazję

Podczas tygodnia wyprzedażowego dostępne są dwa rodzaje ofert – limitowane i nielimitowane. Te pierwsze będą bardzo korzystne cenowo, ale kupić będzie można tylko określoną liczbę sztuk produktu – jedną, dwie, maksymalnie pięć.

Aby móc skorzystać z największych promocji trzeba wykazać się czujnością, ponieważ przeceniony artykuł będzie dostępny tylko od wskazanego dnia i od określonej godziny, która nie będzie podana z wyprzedzeniem. Trzeba więc codziennie zaglądać na platformę.

Z kolei oferty nielimitowane są cały czas dostępne na stronie allegro.pl aż do wyczerpania zapasów.

d1756vf

A będzie z czego wybierać.

Z platformy korzysta dziś ponad 117 tysięcy sklepów, a każdego dnia pojawia się blisko 100 tysięcy ofert sprzedaży. W trakcie festiwalu sprzedażowego zdecydowanie wzrośnie liczba ciekawych produktów.

W minionym roku największym zainteresowaniem cieszyły się - skrzynki narzędziowe Yato, telewizory Samsung, laptopy Lenovo, konsole Xbox One S, konsole PlayStation 4, Apple MacBook Air, iPhone7, zestawy garnków Berlinger-Haus, Xiaomi mi band 4, kurtki męskie 4F oraz markowe perfumy Calvin Klein.

d1756vf

Pamiętać należy, że Allegro to nie tylko kupujący. To także handlowcy. Z roku na rok jest ich coraz więcej. W pierwszej połowie 2020 roku liczba firm sprzedających na platformie wzrosła o 14 proc. do 117 tys., a liczba ofert o 21 proc. do 164 mln.

Jak być Smart?

Aby wziąć udział w tygodniu promocji należy aktywować usługę Allegro Smart! Wykupienie abonamentu jest proste. Wystarczy na stronie Allegro wybrać najbardziej odpowiadającą nam wersję, zaakceptować regulamin usługi i wybrać formę płatności. Do wyboru mamy płatność kartą, przelewem lub BLIKIEM. Po jej dokonaniu otrzymamy potwierdzenie zamówienia na adres e-mail i możemy zamawiać produkty z darmową dostawą do ponad 25 tysięcy punktów odbioru.

Artykuł poleca Allegro
d1756vf
d1756vf
d1756vf