Trwa ładowanie...
d3q9rmx

mBank i 2 osoby fizyczne złożyły wniosek do UOKiK ws. wspólnego funduszu

Warszawa, 10.04.2017 (ISBnews) - mBank, Jarosław Mastalerz oraz Wojciech Chmielewski złożyli do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek w sprawie utworzenia wspólnego przedsiębiorcy - funduszu inwestycyjnego zamkniętego aktywów niepublicznych (FIZAN), podał Urząd.

Share
d3q9rmx

Wniosek wpłynął 4 kwietnia br., sprawa jest w toku.

"mBank, Jarosław Mastalerz oraz Wojciech Chmielewski w celu realizacji wspólnego projektu inwestycyjnego zamierzają utworzyć wehikuł inwestycyjny w postaci funduszu inwestycyjnego zamkniętego aktywów niepublicznych (tj. wspólnego przedsiębiorcę). Zakresem działania wspólnego przedsiębiorcy będą objęte inwestycje w spółki w celu maksymalizacji zysków i korzyści z posiadanego przez zgłaszających kapitału i doświadczenia" - czytamy w komunikacie.

mBank należy do grupy kapitałowej Commerzbank, w której podmiotem dominującym jest Commerzbank AG z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, świadczącej szeroką gamę usług bankowych zarówno dla klientów prywatnych, jak i korporacyjnych w wielu krajach świata.

Jarosław Mastalerz oraz Wojciech Chmielewski są osobami fizycznymi nieprowadzącymi działalności gospodarczej, które są wspólnikami i kontrolują spółkę jawną, która to spółka świadczy usługi doradcze w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

(ISBnews)

d3q9rmx

Podziel się opinią

Share
d3q9rmx
d3q9rmx