Trwa ładowanie...
d1ppir5

mBank i Payback łączą siły. Klienci otrzymają punkty za płatności kartą

Program bonusowy Payback rozpoczyna współpracę z mBankiem. Na początku grudnia zostanie uruchomione specjalnie eKonto z możliwością zbierania punktów podczas codziennych płatności kartą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
mBank i Payback łączą siły. Klienci otrzymają punkty za płatności kartą
(WP.PL, Fot: materiały prasowe)
d1ppir5

Program bonusowy Payback rozpoczyna współpracę z mBankiem. Na początku grudnia zostanie uruchomione specjalnie eKonto. Klienci będą mogli zbierać punkty za codzienne płatności kartą. Wymienią je na nagrody i kupony rabatowe, a także zapłacą za zakupy u wybranych partnerów.

Przez pierwsze pół roku każde wydane 2 zł zagwarantuje 1 punkt. W kolejnych miesiącach, kwota ta zmieni się na 4 zł. Użytkownicy kart debetowych będą powiększać saldo Payback za transakcje o łącznej wartości do 2 tys. zł miesięcznie. Jak założyć specjalne eKonto? Wystarczy wypełnić wniosek online, który będzie dostępny na specjalnej stronie internetowej (mbank.payback.pl) od 1 grudnia. Klienci znajdą tam również taryfę opłat i prowizji.

Dotychczasowy klienci w pierwszym okresie współpracy mają do dyspozycji eKonta z 15-procentową zniżką na zakupy w sklepie z nagrodami Payback. Muszą się jednak pospieszyć. Promocji podlega 10 tys. pierwszych kont. Identyczną zniżkę otrzymają też nowi posiadacze rachunku, którzy dopiero nawiążą współpracę z bankiem.

d1ppir5

Na osoby, które wcześniej nie korzystały z usług mBanku czekają także dodatkowe bonusy (m.in. 7 tys. punktów promocyjnych i punkty za kredyt gotówkowy). Za samo aktywowanie karty debetowej otrzymają 3 tys. "paybacków". To jeszcze nie wszystko. Wykonanie dwóch płatności kartą debetową lub BLIKIEM miesięcznie w jednym z trzech pierwszych miesięcy od zawarcia umowy zapewni im 1 tys. punktów. A jeśli na koncie zanotują w miesiącu wpływy przekraczające 1 tys. zł, zasilą konto Payback o kolejny 1 tys. punktów.

Same płatności kartą to jeszcze nie wszystko. 1 tys. promocyjnych punktów trafi również do klientów, którzy skorzystają z dodatkowych produktów do rachunku: kredytu odnawialnego albo karty kredytowej. Premiowany będzie też kredyt gotówkowy. W tym przypadku za każdą pożyczoną złotówkę pojawi się 1 punkt.

mBank dołącza do grona blisko 900 partnerów Payback, do którego należy blisko 7 milionów aktywnych uczestników. Niedawno, z programu lojalnościowego zrezygnowały inne znane marki, m.in. Allegro i Empik.

Rosnąca popularność BlaBlaCar jest faktem. Sprawdź, czemu się to opłaca!

d1ppir5

Podziel się opinią

Share
d1ppir5
d1ppir5