ycipk-13t9j0

Mężczyzna okradał sklep. Właściciel publikuje nagranie i szydzi

Kradzież nie popłaca, a już szczególnie w monitorowanym sklepie. Przekonał się o tym złodziej w jednej z mazowieckich miejscowości. Właściciel okradzionego sklepu opublikował bowiem film z kamer, opatrzony ciekawymi komentarzami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Złodziej z mazowieckich miejscowości trafił do sieci. Właściciel sklepu nie szczędził mu gorzkich komentarzy
Złodziej z mazowieckich miejscowości trafił do sieci. Właściciel sklepu nie szczędził mu gorzkich komentarzy (YouTube)
ycipk-13t9j0

Film można znaleźć na YouTube. Widać na nim, jak złodziej wchodzi do sklepu i chowa w kieszeniach m.in. opakowanie kawy.

Historia miała miejsce w ubiegłym roku, ale teraz przypomina ją serwis internetowy "Faktu". Zresztą to nie pierwsza taka wizyta złodzieja. Na nagraniu można zaobserwować całą trasę, którą przestępca przeszedł w sklepie.

Zaczyna od sięgnięcia po kawę, znajdującą się na najwyższej półce. To wtedy na ekranie pojawia się komentarz "muszę na palcach, bo niski ze mnie Seba".

ycipk-13t9j0

Obejrzyj: Podatek handlowy? Nie łudźmy się: będzie drożej

Z kolei gdy złodziej przegląda się w lodówce, by sprawdzić czy dobrze ukrył fanty, autor filmu złośliwie pisze, że "taką twarz może kochać tylko matka". Komentarzy jest więcej, ku uciesze internautów.

ycipk-13t9j0

Mężczyzna dla niepoznaki postanawia zapłacić za dwa produkty, m.in. czekoladę. Musi jednak odczekać w kolejce, czym jest wyraźnie zniecierpliwiony. W międzyczasie przegląda ekran smartfona i szuka pieniędzy, żeby zapłacić za towar, którego nie schował w kieszeni.

To nie pierwszy już przykład tego, że kradzież to nie tylko wstyd, ale często po prostu się nie opłaca i można ponosić jej konsekwencje znacznie dłużej niż trwa wyrok w zawieszeniu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-13t9j0

ycipk-13t9j0
ycipk-13t9j0