Trwa ładowanie...
dowqqgv

Mężczyzna okradał sklep. Właściciel publikuje nagranie i szydzi

Kradzież nie popłaca, a już szczególnie w monitorowanym sklepie. Przekonał się o tym złodziej w jednej z mazowieckich miejscowości. Właściciel okradzionego sklepu opublikował bowiem film z kamer, opatrzony ciekawymi komentarzami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Złodziej z mazowieckich miejscowości trafił do sieci. Właściciel sklepu nie szczędził mu gorzkich komentarzy
Złodziej z mazowieckich miejscowości trafił do sieci. Właściciel sklepu nie szczędził mu gorzkich komentarzy (YouTube)
dowqqgv

Film można znaleźć na YouTube. Widać na nim, jak złodziej wchodzi do sklepu i chowa w kieszeniach m.in. opakowanie kawy.

Historia miała miejsce w ubiegłym roku, ale teraz przypomina ją serwis internetowy "Faktu". Zresztą to nie pierwsza taka wizyta złodzieja. Na nagraniu można zaobserwować całą trasę, którą przestępca przeszedł w sklepie.

Zaczyna od sięgnięcia po kawę, znajdującą się na najwyższej półce. To wtedy na ekranie pojawia się komentarz "muszę na palcach, bo niski ze mnie Seba".

dowqqgv

Obejrzyj: Podatek handlowy? Nie łudźmy się: będzie drożej

Z kolei gdy złodziej przegląda się w lodówce, by sprawdzić czy dobrze ukrył fanty, autor filmu złośliwie pisze, że "taką twarz może kochać tylko matka". Komentarzy jest więcej, ku uciesze internautów.

Mężczyzna dla niepoznaki postanawia zapłacić za dwa produkty, m.in. czekoladę. Musi jednak odczekać w kolejce, czym jest wyraźnie zniecierpliwiony. W międzyczasie przegląda ekran smartfona i szuka pieniędzy, żeby zapłacić za towar, którego nie schował w kieszeni.

To nie pierwszy już przykład tego, że kradzież to nie tylko wstyd, ale często po prostu się nie opłaca i można ponosić jej konsekwencje znacznie dłużej niż trwa wyrok w zawieszeniu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dowqqgv

Podziel się opinią

Share

dowqqgv

dowqqgv