ycipk-1q6sfh

Mieszkaniec Wrocławia zgarnie 2 mln zł w Super Szansie

To się nazywa szczęście. Zagrał w Lotto Plus, wydał dodatkowe 2 zł na Super Szansę i wygrał 2 mln zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mieszkaniec Wrocławia zgarnie 2 mln zł w Super Szansie
(Fot: Totalizator Sportowy)
ycipk-1q6sfh

Zwycięzca odwiedził kolekturę Lotto przy ulicy Bajana 1 we Wrocławiu i dopłacając 2 zł do zakładu Lotto Plus, aktywował 7-cyfrowy numer Super Szansy. Szczęśliwym okazał się numer: 5, 6, 2, 1, 3, 7, 9. To czwarta główna tego typu wygrana.
Zobacz: *Najbardziej niezwykłe przypadki wygranych w Lotto *

Szansa, by wygrać fortunę w Lotto i Lotto Plus, istnieje trzy razy w tygodniu. Już w sobotę 29 października w Lotto będzie można zgarnąć 11 mln zł, a w Lotto Plus - 1 mln zł.

Losowania możemy oglądać zarówno na antenie TVP Info, jak i w internecie na stronie Lotto.

ycipk-1q6sfh

Do tej pory najwyższą nagrodę w Polsce wypłacono w 2012 r. w Gdyni. Wyniosła 33 787 496,10 zł. Choć możemy liczyć na najwyższą pojedynczą wygraną, pula nagród nie jest rekordowa. Bogdan Markiewicz z biura prasowego Totalizatora przypomina, że dwukrotnie uczestnicy gry mogli zdobyć ponad 50 mln zł. Pula dzieliła się jednak na kilkoro zwycięzców.

Analityk Expandera, Jarosław Sadowski radzi, żeby w przypadku większej wygranej zachować spokój . Zwycięzca na początku wie, że może pozwolić sobie na większe wydatki, ale jego zdaniem ci, którzy nie są przyzwyczajeni do posiadania większych pieniędzy powinni mieć się na baczności. Brak kontroli nad wydatkami może spowodować, że po kilku latach z wielkiej sumy mogą zostać długi.

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1q6sfh

ycipk-1q6sfh
ycipk-1q6sfh