Trwa ładowanie...
d4hjjgk

Millennium DM podnosi wyceny LPP, CCC i NFI EMF

25.06. Warszawa (PAP) - Analitycy Millennium DM, w raporcie z 19 czerwca, podwyższyli ceny docelowe akcji: LPP do 8.047 zł z 5.440 zł wcześniej, CCC do 97,5 zł z 81,5 zł wcześniej,...

Share
d4hjjgk

25.06. Warszawa (PAP) - Analitycy Millennium DM, w raporcie z 19 czerwca, podwyższyli ceny docelowe akcji: LPP do 8.047 zł z 5.440 zł wcześniej, CCC do 97,5 zł z 81,5 zł wcześniej, a NFI EMF do 21 zł z 17,8 zł poprzednio.

Raport wydano przy kursach: LPP na poziomie 7.120 zł, CCC w wysokości 86,2 zł oraz NFI EMF na poziomie 22,6 zł.

Jednocześnie analitycy podtrzymali dotychczasowe rekomendacje spółek: "akumuluj" dla LPP i CCC oraz "neutralnie" dla NFI EMF.

"Pomimo wyjątkowo niekorzystnej pogody w I kwartale, LPP powinno osiągnąć lepsze rdr wyniki za I półrocze, nie widać też zagrożeń dla realizacji tegorocznego planu otwarć, co przełożyło się na podwyższenie naszych prognoz wyników oraz utrzymanie rekomendacji +akumuluj+" - napisano w raporcie.

d4hjjgk

"Pomimo słabego I kwartału uważamy, że dynamiczny rozwój sieci sklepów pozwoli CCC na znaczącą poprawę wyników rocznych - prognozujemy wzrost zysku netto o 35 proc. rdr, co sprawia, że podtrzymujemy rekomendację +akumuluj+. W odniesieniu do NFI EMF uważamy, że poprawa rezultatów w wyniku restrukturyzacji segmentu modowego została już zdyskontowana przez kurs i dlatego pozostawiamy rekomendację +neutralnie+ dla akcji spółki" - dodano. (PAP)

jow/ asa/

d4hjjgk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hjjgk